bugün

"bakın benim arabam var, hem kullanmayı da biliyorum. pis ezikler, ahaha" diye düşündüğünü sandığım şahısların fotoğraflarıdır efendim. bir de bunların fotoğraflarını feysbuk'a koyanları vardır ki sorma gitsin. ayrıca ortak özellikleri; el direksiyon simitinde, yandan kamerayı keserken çekilmeleridir.
"ben büyüdüm, ehliyetim var, araba kullanabiliyorum. hatta o kadar ki para sıçan babam bana araba bile aldı." demektir bu. çok var bunladan.
kırmızı ışıkta geçmek veya emniyet şeridini işgal etmek suretiyle mümkün olan durumdur.

(bkz: eds)
'' kanka bir fotoğraf çeksene feysbuka koyar tegleriz ikimizide hee ne dersin '' cümlesiyle başlayan ve yanındaki insanıda deli eden hadisedir. Ulan insanlar senin araba sürdüğünü bilse ne olur bilmese ne olur?
şerrefsizim aklıma gelmişti, gerçekten.
(bkz: araba kullanırken fotoğraf çektirmek)
hele ba$kasının arabasında yapılıyorsa tek kelimeyle: eziklik.
kaza yapmaktır.
hız paneline vurgu amaçlı çektirilen iktidarsız erkek ereksiyonudur.
görmemişin arabası olmus tutmus resim cektirmiş.
Pahallı arabası olanlar direksiyon üzerindeki logoyu da resme dahil ederler. Resmin asıl amacı budur.
Değişik bir eylem. Ne oluyor sanki araba kullanırken fotoğrafınız çekilince. Tebrikler gül gibi bir araba fotoğrafınız var artık mı deniyor?
Değişik bir eylem. Ne oluyor sanki araba kullanırken fotoğrafınız çekilince. Tebrikler gül gibi bir araba fotoğrafınız var artık mı deniyor?
Reklama olan ihtiyacı gösterir. Demek ki hayatında karı kız eksiği var.