bugün

var olan iticiliktir. insanı soğutur. siz utanırsınız, bunlar utanmaz. erkeğe yakışmayan şeyi bir kıza nasıl yakışsın? insana yakışmaz aslında.
bir erkeğe babet çorap ne kadar yakışmıyorsa,
bir kadına da küfür o kadar yakışmaz.
Küfrün noktalama işareti olarak kullanıldığı şu zamanda kadın da olsa erkek de olsa anında soğutan bir olay.
Ne var yani ne diye kullanıyorlar anlamış değilim. Kadınlar hanım hanımcık, erkekler adam gibi olsa olmuyor mu? Düzgün iletişim kuramayan bir nesil geliyor...
Bir kadın o lafı kullanınca hep aynı soru gelir aklıma.... Neyle yapacaksın o işi?
kesinlikle çok itici. yani küfür edilecekse illa erkekler etsin.
''bizde ortam böyle yarram''

evet bir kızdan böyle birşey işittim ulan ben en samimi arkadaşlarıma bile böyle cümle kuramıyorum bunlar ayan abla hesabı yarraklı felan konuşuyorlar insan içinde eeee bir insanın fikri neyse zikride odur.
aq diyen erkek iticiliğiyle eşdeğerdir. Olur olmadık her cümlenin sonuna eklenmesine şaşırıyorum.
Erkeklerin kadın gibi kadınların erkek gibi davranması kıyamet alametidir. Çin'den dünyaya kaçışı da başlamış durumda an itibariyle. bu da yecuc mecuc alameti olabilir. Özetle kıyamet is coming.
Bence çok tatlılar, yakışıyo. <3
Aq ile başlayıp, Tek aq demesiyle kalsalalar keşke..
Nebzimde kaşar sıfatını taşıyan mahluktur.
size ne aq nasıl konuşulduğundan. şu sözlükte ne iğrenç insansılar vardı da böyle gömülmedi. size ne? sizin fikriniz çok mu önemli sandınız? aq diyen kız çok iticiii, sktir git o zaman konuşma aq.