bugün

Kardeş sen allah ı gördün herhalde bu kadar emin bir şekilde insanların zekasına hakaret ettiğine göre.
allah her yerdeyse neden pudingin arasından ben buradayım beni yeme ey fani değip fırlamıyor?

hadi müslümanlar bunu da açıklayın.
Ben ateist değilim önce bunu söyleyeyim. Ben sana allah ı gördün herhalde diyorum, sen bana ayetle geliyorsun. Gökten indiğine inandığın kitabın ayetiyle. Sen nasıl dogmatik bir şekilde inanıyorsan, ateist de senin gibi dogmatik bir şekilde reddediyor çünkü senin kanıt olarak gösterdiğin şeylere inanmıyor, yeterli gelmiyor demek ki.
Demem o ki dini konularda hakaret içeren ithamlarda bulunmayın. Herkesin iradesi var. Sonuçta eğer cehennem varsa da yanacak olan sen değilsin.
inkâr etmiyor, hiç olmadığını kabul ediyor. inkâr eden dinciler, var olmadığını inkâr ediyor.
hayat bir sınav. ALLAHı herkes görse ne anlamı kalır sınavın inanmanın.
hayırlısı diyorum.
iq düzeyi düşük soru cümleciği.

(bkz: çocukları pistten alalım)

(bkz: takı takıvermek)
bir dk bir dk o tatlı ateistlere ne diye iftira atıyorsunuz? bana öyle bir şey söylememişlerdir, söyleselerde canları sağolsun dünya ile ilişkisi kesildiğinde faturasına eklerim.

tabi sadece onlara değil onlar sadece bana laf ediyor geriye kalanların yaptıkları... uuu beybi borç alsalar bile kurtulamayacakları faturalar onu bekliyor.

götünüz dünyaya çakılı olduğu halde kaç bin sene geçmesine rağmen hala kim haklı kim üstün muhabbeti. gerçekten acınası...
neyi inkar ettiklerini de bilmiyorlar. o kadar aptal bazıları.