bugün

beyin yerine karpuz taşıyan insan evladıdır. evladım o beyin düşünmek için verilmiş sana.
80 darbesinin en önemli amaclarından ve en önemli sonuçlarından olan gençtir.
kültürel dejenerasyonun sonucudur.Yasadığın ülkenin, halkının durumunu düşünmek yerine nerde ne yigeceğim nerde ne içeceğim nerde felan markayı bulacam diyen egoist yapıdaki genctir.Kimlikte türk gencidir özde nerelidir onu bile düşünemeyecek durumdaki mallar topluluğudur.
dünyanın kendisi aşk maceraları ve gnctrkcll ayrıcalığıyla haftada 2 kez gitme imkani bulduğu dandik filmlerden ibaret olduğunu sanan bir fikir konuşmasında 2 cümleyi ard arda getirip konuşamayan bünye.
politikayı politiklere bırakmış gençtir. apolitiklik hakkında beyine sahip olduğunu kanıtlayan birkaç kelam etmek isteyenler öncelikle apolitik kavramını öğrensin, okusun iyice. altıncı nesile hiç sallamadım ama hakikaten hak edenler var aralarında.

not: apolitik olmak ideolojilerden bihaber olmak değildir. politikaya ilgisizliktir. şurayı* okuyun hele ondan sonra ahkam kesin apolitiklik hakkında.
(bkz: 12 eylül 1980)askeri darbesinden sonra pompalanan;

1- sorgulama
2- tüket
3-öl

diye dayatılan kültürün ürünü olan gencimizdir.başını eğitim ya da geçim sıkıntısından kaynaklanan sorunlardan dolayı kaldırıp etrafına bakacak durumda değildir.elbette temebellik ve hazıra konma duygusunun yasallaştığı bir ortamda; bana dokunmayan yılan bin yaşasın. sözünü şiar edinerek politik seviyenin yerlerde sürünmesininde önemli rol oynadığı günümüzde kabuğuna çekilip, herşeyin bir gün kendiliğinden düzelmesini bekleyen güruha mensup gencimizdir kendileri.
bugün onun günüdür. uykusundan ödün vermez oy kullanmak için. uyumaya uyutulmaya devam eder.
Apolitiklikten çok daha kötü bir nokta var ki, onu anladım ben. http://www.kronikmuhalif....bcrk%20gen%c3%a7li%c4%9fi
twitter da fenomendir. nargile cafelerin aranan gencidir. winston light icer, 13-14 yaslarinda seks ile tanisir. en politigi hippi olur, ac/dc dinler, envai cesit bileklik takar. umut onlardadir.