bugün

daha yeni tanışılmasına ve toplam 2 tanesi devrik olmak üzere 5 cümle, 4 cevap ve 3 soru paylaşılmasına rağmen kanka, canım, bebeğim moduna giren ve karşısındakini deli eden insanlardır. ayrılık vakti geldiğinde '' kanka görüşelim kesin bak'' gibi gereksiz cümlelerle uğurlarlar. * *
götüne ellesen yeridir bu tiplerin.ne lan ne var ortada da hemen el ense göte parmak oluyorsun.mal adam.ohh içimi boşalttım.
askerde bu tarz insanlara rastlanma olasılığı çok yüksektir.
sosyal açıdan hiperaktif isanlardır.

ilişkileri çoğu kez, kişisel çıkar ve tatminleri için kurduklarından kısa süreli olur. kendilerine bir çıkar sağlamadığını gördükleri an geldikleri gibi gidi-verirler.
yaşanılan zamanda kimsenin kimseye güvenmediği gözönüne alınırsa tanışılan kişiyle ilk başta girilmemesi gerekilen insan modelidir. ilk önce bir tanışın, kimmiş neymiş öğrenin kardeşim. korkutuyosunuz insanı.
işi düştü mü arayan tiplerin bir alt kümesidir.

aaa kardeşim naber ya bi şey sorcaktım.

en çok kullandığı kalıptır.
(bkz: panpiş)
(bkz: yavşak)
1-2 saate kalmaz enseye şaplak, göte parmak modunu alan insandır.
Burunlarında et varmış gibi konuşurlar aynı zamanda. örnek olarak bir kaç erdem şahin videosu izlemenizi tavsiye ederim. swh.
(bkz: erdem şahin)
insan sevmeyen biri olarak dakikasın da yerin dibine sokacağım insan tipidir.
samimiyetli olmaya çalışan tiplerdir. yine de çabalarından dolayı saygı duymak gerekir. esas "anında kerdeşim moduna" girenler yavşak olduklarını 50 metreden belli edip, samimiyet için çabalamadıklarını bile belli ederler. adam direkt "ben sahteyim" dese daha iyidir.
işiniz düşerse gereksiz yere sizin samimiyet kurmaya çabalamak zorunda kalmayacağınız insanlardır.