bugün

antu com un anonsu yapan spikeri cezalandırılmasını istemektedir.
http://www.antu.com/antugorsel.aspx?id=472

ahanda size muhtıra. *
o değil de, anonstan sonra febeli futbolcuların zamana oynamaları beni benden aldı.yine tarihe geçtiler.*
her hareketiyle skandal olan fb'liler den beklenen bir davranış.
tek kelimeyle skandaldir.

55bin kisinin got olmasi degil lan onu demiyorum, o zaten bildigimiz bisey...

asil skandal 55bin kisinin got olmasinin canli yayinda verilmesidir. ligtv'nin yaptigi ozel hayata saygisizliktir. yayinlanir mi lan oyle bisey? siz daha gecen hafta ofsaytin tekrarini gostermiyordunuz... ligtv aciklama yapsin.

gorev yada gorevlilerin gorevine son verilsin!!11! (cumleye bak hizaya gel, bunu duzeltmis antu simdi)
iyi oldu he bu olay. yoksa görsele ne koyarlardı.
öncelikli demek istedikleri tek şey şudur: kelle isterük. anonsçunun istifa etmesiyle birlikte sanırım her şey düzelecek.

yahu teknolojinin bu kadar ilerlediği bir zamanda, maçların çatır çatır canlı verildiği bir ortamda, herkesin telefon, radyo, internet gibi her an her yerde doğru bilgiye ulaşabileceği bir çağda yaşananlara bakar mısınız? suçlu anonsu yapan kişi oluyor. tribündeki taraftarı geçtim. onlar o an her şeye inanabilir. ama ya teknik kadroya ne oluyor. emin olmadan nasıl böyle bir eylemde bulunabilirsin. hangi devirde yaşıyoruz lan! 'bir rivayete göre şampiyon olduk'. bu mu yani?

başlı başına kendiniz skandalsınız zaten. başka suçlu aramaya gerek yok!
"görev ve görevliler" diyerek de ayrı bir skandala imza atmışlardır..