bugün

o sapsarı saçların içinde ne gibi oluşumlar var. psikolojisini ele almak gerekiyor
Senin benim gibi efendilere vermez gider şişe şov yapan kekoya verir. Gangbang müstehaktir bu mala.
norveçli bir ailenin kızıdır.

veresiye not: kaç kere daha sileceksiniz?
vermeyen norveçli yoktur, istemesini bilmeyen antalyalı olmayıp, güneydoğu insanından nefret eden, norverçli tanıdıkları olan erkek vardır.
selamlar.
o norveçli bayan için sıkıntı yoktur, amacı bellidir, nefes alsın yeter psikolojisindedir.
antalyalı olup rahatsız olduğum durum. lakin side de bir tane doğulu olmayan esnaf kalmamıştır.

o esnaflar malesef dönerciler çarşısında büyük oluşumdadırlar ve 5-6 sene önce antalya meydanda olan patlamadan sonra yaralıları taşımak için bir tanesi bile bırakın yardım etmeyi, taşımak için masa örtülerini bile vermemişlerdir.
norveçin fakiri istanbulda cok rahat ev alabilecek düzeydedir. karşılaştırma yanlıs
"Türkiye'ye gidince önüme çıkan ilk erkeğe vereceğim" diye kendini şartlandırmış norveçlidir.
o kekolardaki özgüven olduğu sürece tatil bölgelerinde millet ayrımı olmadan elden geçirmeye devam ederler. daha sen, bak şu kekoya nasıl da kur yapıyor cillop gibi kıza, aha bak yanına gitti konuştu, o ne lan adam kızla birlikte ayrıldı vay keko vay derken çoktan kızı götürmüştür geçmiş olsun sen de gel burada iç geçir.
sipariş vermistir.
bazı gelişmiş ülke insanlarının ne kadar da saf olabileceğinin kanıtlarından biridir. halbuki bir bilse bu ülkenin kırosunun, barzosunun, kekosunun neye benzediğini, nasıl birer mahlukat olduklarını...
çok az bulunan norveçli. hadi rus dersin alman dersin anlarım da, norveçliler biraz burnu kalkık bir millet. ve öyle kolay kolay tipi düzgün elemanlara bile bakmıyorlar ki, kekolara sikseler bakmazlar.
hikayenin çoğu yalandır. "bana hasta oldu, beni norveç'e alacak hatta şimdi gelirken i-phone 6 getirecek"le devam eder.