bugün

laiklik bekçiliği adı altında modernizm özentiliğini abartmış gibi söylemlerde bulunan ağır sapık erkek çeşididir. hemen hemen her yeri plaj olan bir sahil şeridinde, gülünç sayılabilecek kadar sınırlı bir bölümün kadınlara tahsis edilmesi sonucu bir grup ağır manyak tarafından yapılan 'protesto' magandalığında boy gösteren bu erkek müsvetteleri hakkında çok daha detaylı tanımlamalarımı kendime saklamayı tercih ediyorum. protesto sırasında çekilen fotoğraflara uzun süre bakılması sonucu aseksüel olma riski ise bir başka başlığın konusudur.
benim lan o erkek. nudist plaj açsınlar, karşı çıkarsam da götüm. a.ına koduklarım, illa kendi istemleri doğrultusunda yontacaklar. bu i.neler 3-5 ay sonra da plaja bikinili kadın da gelmesin derler. evet.
plajlar herkese aitir,
o zaman yaşlıları almasınlar bazı plajlara,
yada şortu dizi geçmeyeni almasınlar,
çocukları almasınlar plajlara,
üstsüz güneşlenmek isteyenlere ayrı plaj açılsın,
biz kız görmek istemiyoruz diyene de,
ben ergenlerle yüzmek istemiyorum diyene de,
sana ne çıplak yüzmek istiyorum diyene de,
özgürlükse herkese özgülük olsun tek bir tarafa değil.
plajların önemli bir kısmının özel işletme olduğundan bihaber haliyle özgürlük edebiyatı parçalayabilen erkek çeşididir. aziz türk büyüğü silvara'nın da her zaman belirttiği gibi, söz konusu kişilerin argümanı 'özgürlük olsun ama hep bana hep bana hep bana'dır. bir adım geri çekilip kendilerine bakmaları sonucu bir grup 'çıplak karı isterük' diyen abazan görmeleri mümkündür. ancak kişilerin kendilerini değerlendirmeye alabilmeleri için kumda sürekli yüzüstü güneşlenmek yerine, zaman zaman sırtüstü güneşlenebilecek durumda olmaları gerekmektedir. plajların çoğunun türkiye'nin 'saygın' elitlerine değil, sıcak denizlere inmek arzusuyla yanıp tutuşan yabancılara hizmet etmesi ise bir başka başlığın konusudur.