bugün

işkencenin başka çok başka bir çeşidi.
bazen oldukça zordur.

görsel
zaman almasına rağmen başarıyla sonuçlanmış durumdur. şimdilerde facesindeki virüsler için antivürüs programı bile arıyor.
Öğretmek zordur belki ama sonrası muhteşemdir. Eşine çocuklarına mesajlar atmaya başlar, hatta smsi de geçip mms atmayı keşfederse zaman zaman eğlenceli diyaloglar gerçekleşebilir. Gecenin bir yarısı evdeki kedinin fotoğraflarını çekip üstüste bikaç tane mms atıp ardından "uyudun mu" şeklinde bir sms atarak telefonun seri halde titremesiyle uykunuzdan uyandırabilir.* *
bana herşeyi öğreten canim anneme mesaj yazmayi öğretmek boynumun borcudur diye cikarsiniz bu yola. amaciniz sadece haberlesmek iken anneniz twitter, instagram, facebook, whatsapp ne varsa öğrenir ve gayet iyi kullanir. kendi ellerinizle bir canavar yetistirmissinizdir. güzel olduğunu düşündüğünüz profil fotografiniz altina tipe bak hele yazar, bi twitinize mention atar, yetmez arar ve sorar ne demek istedin diye. whatsapp ta sinirli yüz gönderir ve yaninda şemsiye ifadesi çünkü onu aci kirmizi biber sanmistir. daha sonraları annem ve sosyal medya çetesiyle savaşmak zorunda kaldim ne yapsam yetiştirdiler, kapana kisilmistim. arkadaslarida eklendi bunlara. siz siz olun düşünün, ben ne yapmak istiyorum diye.
işkencenin değişik bir yolu.
oldukça zordur. öğrendikten sonra mesaj atacağı 3 kişiden ilki sensindir. göçmen olduğunu mesajda da belli eder artık. örnekleyecek olursak:
kızım emen eve gel, annem adi ara beni* olabilir.