bugün

kalbine inebilir kadıncağızın dikkat ediniz efem. tansiyon vs önemli şeyler bunlar.
(bkz: bir kere de kork be kadın)
(bkz: annenin karşısına aniden çıkıp korkutmak)
çocuğun muhtemelen yapmaktan hiç sıkılmadığı hadisedir. anne yorgun argın işten dönmüş, kapıyı çalmıştır. odasında kulak kesilmiş olan küçümenimiz fırlayıp asansör kapısının yanında pusuya yatar. asansörün kata ulaştığını haber veren ding sesi ve kapının hafif aralanmasının ardından aniden hooop çıkıverir annesinin karşısına "bööö" nidası eşliğinde. yazık kadıncağızın yüreği ağzına gelir, ufak çığlığı bunun göstergesidir. ancak bu korkutma eylemi birinci yılını tamamladığında anne artık sadece korkar gibi yapmakta ve yavrucağının gönlünü hoş etmektedir. söz konusu yavrucak ise bu eylemden hiç sıkılmaz, aksine her geçen gün aldığı zevk artar.
dayak yemeyi göze almak ile eş anlamlıdır. anneyi korkuttun sonra ne beklenir ki? zaten korkutmak isteyen şahsiyet dayağı istiyordur yani. ruhunda dayak yeme arzusu vardır kanımca. bunların ileride cinsel hayatı da karmaşık olacaktır efendim.
benim çok küçükken hiç unutamadığım bir anımı aklıma getirtti.
babam bana yeni barutlu tabanca almıştı.
eve gidip annemi korkutmayı planlamıştım
kapıyı çaldı babam bende kapının karşısında nişan aldım.
annem kapyı açtı ve PAAAT!
annem yerde.
ben annemi öldürdüm diye bir hafta ağlamıştım.
okulda dersleriniz erken bitmiştir, eve gelirsiniz. anneniz mutfakta yemek hazırlamaktadır. kapının açılma sesini duymayan anneniz işini yapmaya devam eder. tam o sırada siz mutfağa giderek arkası dönükken çığlık atarsınız, o da zıplayarak önünü döner ve küfretmeye başlar.
paha biçilemez bir zevktir. akabinde terlik yemekte paha biçilemez.
sıkıyosa bide babana yap aynısını.
4.5 yaşında yapmışım bunu. Nasıl korkmuşsa anneciğim bir hafta yatak döşek yatmış.