11 nesil yazardır.
görsel

küstüm anlatmıyorum.

yeni bir yazar..

hoşgeldin..
Belli bir Samimiyete sahip olunan kişiye karşı kullanılması gerek.
Ne anlatayım Brütüs.
Anlatsana biraz..

Sevgiyi nasıl tüketir insan?
Canilik aklın önüne nasıl geçer?
Duygularını neden kaybeder insan?
Vicdanı nasıl köreltiriz?
Sebepsizce gülebilmek erdemine neden kötü bakar isan?
Bir çocuk başı okşamadan, bi' kedi ve köpek sevmeden nasıl geçer hayat?
insan ne zaman ölür, sevgisi bitince mi?
Anlatamam, öpmem lazım...
Aşk acısı çeken yazar.
gece saat 2, parkta bir bankta oturmuş kıymalı börek yiyordu, uzum boylu kalıplı takım elbiseli bir adam bismillahirrahmanirrahim, bilmillah bismillah diyerek hoplaya hoplaya yanina geldi. bankta oturan cekindi biraz, korktu. adam geldi ve sordu simdi ben bismillah desem ot yesem ama canım et çekse o benim icimde et olurmu dedi. olmaz diye.cevap aldi, üzüldü neden olmazki inek ot yiyo sut oluyo bende maydonaz yiyorum et olmasini istiyorum olsun nolur olsun lutfen dedi, delinin uzulmesini istemedi. sana bir sey soliyeyim mi dedi bankta oturan 'olur, allah isterse her şey olur. o ol der ve her şey olur. al simdi biraz borek ye' dedi. takim elbiseli yakışıklı deli bir borek atti agzina ve cevap verdi evet olur tabi sende uzulme allah ol derse olur herşey olur. bismillahirrahmanirrahim bir sirdir onda bin tane sır varmış sende bismillah de uzulme allah isterse olur dedi. geldigi gibi hoplaya hoplaya gitti. bankta oturan ise besmele cekmeye basladi o gunden sonra, sadece besmele.

takim elbiseli deli geceleri 1 ayda 12 kisiyi darp etmis zeytinburnunda. gunduzleriyse firindan ekmek alir icine geceden çarptığı paralarla doner koydurur çocuklara dagitirmis.

o gunde bir çocuğa umut vermis, hangi sırra tutunacagini soylemis.

boşuna dememişler her geleni hizir bil her geceyi kadir bil.

sıra sizler de bilmedigimiz bir sey anlatın.

edit:
evet Allah ol dedi ve imkansiz denen şey oldu.
belki de bismillahirrahmanirrahimin yuzu gozu hurmetine