bugün

fikret kuşkan'ın 15 yıl* önce de başarılı olduğunu belgeleyen şarkıdır, kliptir, süperdir.
geçmişe olan özlemi körükler.
sarkının klibi, çekildiği yılların hayli ilerisinde olmuş. ayşegül hanım'ın klipteki rol arkadaşı fikret kuşkan beyefendi de cüretkar pozlarda ayşegül hanım'la yarışmakta adeta. velhasıl güzel olmuş, tebrik ederim.
klip için;
(bkz: vay canına)
fikret kuşkan için;
(bkz: ne hoşmuş yahu)
ayşegül aldinç;
(bkz: onu biliyoduk zaten)
aslında bi bok anlamamış bireyin, ısrarla anlatmaya çalışan kişiye, kendisini daha fazla salak konumuna düşürmemek için savuşturma maksadıyla sarfettiği cümle.
ayşegül aldinç şaheserlerinden biridir. enteresan bir şarkıdır, içinde kızgın bir sevgilinin sözleri vardır lakin gelin görün ki şarkı eğlendirir insanı. müziği, sözleri, klibinin katilesi günümüz standartlarındadır. ayşegül aldinç'in her şarkı söylemesinde olduğu gibi tiyatro oynar ses tonuyla şarkı söyler, hisseder, hissettirir. bu şarkıda da açık seçik fark edilir.
çok hoş bir ayşegül aldinç şarkısı, klibinde fikret kuşkan oynamıştır.

"iniş yokuş sürekli bir kaçış
Yorulma artık anladım ben seni
Nedir derdir sen bana ne verdin
çok oldun artık anladım ben seni

Hep aynı sorulara takılıp kalmışım
Öyle bir aşk ki anlatamam
Hep aynı sorulara takılıp kalmışım
Öyle bir aşk bu anlatamam

içim bir hoş
Dudaklarında aynı tebessüm
Ah! Ne hoş
Alaylı bakışlar takınıp yok hayır
hayır, hayır, hayır deme bana

Gidiş geliş sürekli bir yarış
Yorulma artık anladım ben seni
Yeter bırak ne zaman son durak
Çok oldun artık anladım ben seni"
ayşegül aldinç in en güzel şarkısıdır. ayşegülün içindeki şuh kadın "içim bir hoşş, dudaklarımda aynı tebessüm ah ne hoşş" derken böyle taşar taşar yerlere dükülür. "yok hayır, hayır hayır hayır deme banaaa" derken de ona hayır diyebilecek bir erkek varsa takdir ederim. şahanedir tek kelimeyle, şuhtur, çok kadınsıdır.

tabii bir de olayın kadın hormonları perspektifi de vardır ki fikret kuşkan orda en alasından devreye girer. meğer gençken ne kadar şirin, sevimli, uzun boylu ve tabii ki seksiymiş bu adam diye düşünüp salyaları siler kadın bünyesi. özüne dön fikret, uzat o saçları!
çok da güzel bir klibe sahip olan ayşegül aldinç'in pek bi güzel şarkısı.
partneri ise fikret kuşkandır klipte.
klipte genç fikret kuşkan vardır.

http://www.youtube.com/watch?v=h5fyvYMgqP0