bugün

melih adlı veledi sevindirecek olay.

http://www.cnnturk.com/ha...ye/ankarada-robot-heykeli
odtü'deki optimus prime'ın çatur çutur ezeceği heykel.

http://imagizer.imageshac...mg109/1634/photo0209j.jpg

gerisi gizli. yassak.
Kabataşa işeyen deri eldivenli askılı çıplak adam heykeli istiyoruz !
ankara'nin neyi meshur dersen akla gelecek robot heykelidir.

-ankara kedisi.
-ankara kecisi.
-ankara robotu.
Benim vergilerimle her sabah okula giderken görüntü kirliliğine maruz kalmamdır.paranla rezil olmak bu iste
(bkz: adı türkiye cumhuriyeti olan tımarhane)
Birileri transformans hayrani olabilir.
Voltran cakması bı sey olmus. Vatandaslarda gorunce arabayı saga cekıp heykele dokunma ıstegı uyandırmıstır.
Robot ne Alaka ya aptalca Bir sey olmus. Ne bileyim bari git sultanlarimizin devlet buyuklerimizin heykelini felan dik.
(bkz: robotlarla oynayan 67 yaşında belediye başkanı)nın diktiği robot heykelidir.
heykel değildir Truva atıdır, konumu itibarıyla.
Bir mutfak robotu değildir. Fakat bu robotun fıskiyeleri vardır gezicilere su sıkar eylemlerde.
lan sizin sanat anlayışınıza tüküreyim. bari batman falan yapsaydınız, hiç değilse göze hoş görünürdü. melih neyin kafasını yaşıyon lan, söyle lan söyle valla küfretmeyecem.
Yakın zamanda yanından geçenlere gülsuyu sıkacak oan robot heykeldir.
küçükken hiç transformers'ı olmamış belediye başkanının işidir.
Bir robot bu kadar mı çirkin olabilir? Olmuştur.
bilindiği gibi cumhurbaşkanımız allah tarafından yollanmış bir yardımcıdır. zamanı gelince bu robota binip arşa yükselecektir.
(bkz: melih gökçek in ankaranın ortasına diktiği put)
ankara'yla ilgili en ufak detaylardan bile nefret ederken bazen düşünüyorum, ulan ben mi çok takıntılıyım diye. sonra böyle şeyleri görüyorum, haklı olduğumu anlıyorum.

anlamsızca dikilmiş bir garip heykel.
Melihin saÇma icraatlarındandır .
bir gereksiz harcama daha.
amacı farklıdır. asıl gerçek;

(bkz: robotman angaranın bağları)
(bkz: robot resim vs robot heykel)
Çok güldüm, benim heykelimi dikseler daha anlamlı olurdu. En azından bir Türk heykeli dikilmiş derler.
melih gökçek in seymen kedilerle oynaması atraksiyonuna benzer yeni bir atraksiyon. eğleniyor muyuz gençler sorusuna yol açması muhtemel.
güncel Önemli Başlıklar