bugün

şu görüntüleri gözünden yaş gelmeden izleyebiliyorsanız sevgili arkadaşlar sizinle ortak noktamız kalmadı demektir.

pkk lı olmayan masum insan çok orada, tesadüfen de geçiyor olabilir hatta belki size bile kalp masajı yapılıyor hayata döndürülmeye çalışılıyor olabilirdi.

benim ülkemde insan hayatı bu kadar ucuz olmamalı. suçlu armayın lütfen vücdanınız varsa bir izleyin sonra da düşünün.

https://www.youtube.com/watch?v=WBw4SDp2pbY
ya işte kardeş...

ben de dağlıca şehitlerinin sansürsüz videosunu izleyince hüngür hüngür ağlamıştım. sizler o zaman halay çekiyordunuz.

faşist tc diyordunuz. askerimize bunlar saray askeri deyip kötülüyordunuz. oysa onlar saray'ın değil milletin askeriydiler.

bu bombalı saldırıda ölenlerin de askerleriydiler.
her şey normal gidiyordu ta ki telefonda kürtçe konuşan yavşağa kadar, ağlatmayan görüntülerdir.
Güzel ülkemin bazı orospu çocukları yüzünden düştüğü hali göz önüne seren görüntülerdir.

insanlar bazen o kadar mal olabiliyorlar ki bu yaşanan can kaybına üzülenlerin asker Polis ölümlerinde halay çektiklerini düşünebiliyorlar kıt kanaat. Bravo mınakoduklarım size.
o ölen insanların bir hikayesi vardı, birilerinin annesi babası ya da evladıydı. onların öyküleri gazetelere yansıdıkça şimdi gülüyorum diyen o.ç ları kafalarını devekuşu gibi kuma gömecekler. onların çoğu sizin gibi adice ülkeye nefret pompalamıyor, barış gelsin diye oraya gitmişlerdi. bu ülke için hizmet eden vergisini veren doktor, ögretmen veya emekçi insanlardı.
Aglamadim. O en sondaki kadinin " bu devletin isidir" demesi ne kadar duygum varsa bir anda sildi atti. Amina koydugumun kaltagina bak sen.