bugün

bir intihar çeşidi olarak olaya bakmam sebebiyle cesaret edemediğim eylem.. zira bizim köşke yeni ulaşan suyla gözler açıkken banyo yapmakta imkansız hale geliyor melih baba kaçmamış masraftan maden suyunu çeşmelere karıştırmış kanımca. ayrıca fi tarihinden sonra ankaradaki sular melih gökçek sayesinde doğal olarak şampuanlı kükürtlü sülfatlı demirli geliyor çok besleyici yani daha demin toprak gördüm suda helal olsun dedim yapan yapıyor. demirler sülfatlar avuç kadar maşallah.
hele yazlıktan geldiğim günkü mazarayı unutamıyorum su resmen siyah akıyordu yahu le cola zannetim ilk önce değilmiş azcık akıntıncı griye döndü ama hala tam şefaf değil.
maşallah su konusunda melih gökçek in eline kimse su dökemiyor...
bundan sonra torunlara anlatılabilinecek durumdur.

-benim anneannem ilk yoğurdu mayalamış!
-o da bi şey mi oğlum! benimki ankarada muslutan su içiyomuş.
-hadi yaa.. hala yaşıyo mu??
Kuşkusuz bir kere yapmıştım. Zehirli şeyleri, bozuk şeyleri belirli miktarda düzenli alarak bağışıklık kazanmaya çalışırım ama bu suyu içince karnımı mahvetti.
çamlıdere barajı'ndan gelen suları içmektir.
içmeyin olm, bizim petşopçu Cemal komodo ejderi getirdi. Kendisinin zaten maymundan tut akslota kadar bi ton fantastik hayvanatın kaçakçılığından infazı var, en son esenboğa’da götünde pitonla yakalandı onun denetimlisine gidiyo.

Bu Cemal komodo’ya musluk suyu vermiş ki esasında bu hayvanın ağız mukozasının yanında en kötü koku bile chanel hypnotic poison gibi kalır diyim gerisini sen anla.

Öldü la hayvan öldü. 180.000 lira içerdeyim diyo, bu kertenkeleyi getiren kara kavruk adamlar ankara’da Zenci mafyası mı ne varmış çökecekler bana ya la gardaş diyo.
Sonu hastanede bitecek olan vahim durum. iyi tarafı bağırsaklarınız temizlenir.