bugün

ankara'ya bok atma çabalarının bir başka versiyonudur. bunu söyleyen insan büyük ihtimalle hayatında ankara'ya 1-2 kere gelmiştir, o zamanlarda da gidilecek yerleri bilmediği için sik gibi ortada kalmıştır.
(bkz: var mı)
+ ankarada gece alemi yok öyle mi?
- evet abi.
+ sen de bunu yedin?
- evet abi.
yalandır. kokoreççiler falan açık ben gördüm.
yeni açılan barlarıyla gayet güzeldir. bitanesini bi arkadaşım yeni açtı daha. istanbulda olmama rağmen yalanlayabileceğim bir haberdir.
ankara da gece hayatı yok çok dogru dogma büyüme ankaralı olan biri olarak bunu üzülerek söylüyorum.gece 00.00 dan sonra çık bakalım nereye gideceksin hadi gittin araban yoksa nasıl döneceksin ? çok fazla alternatifin yok zaten sürekli belli yerlere gidiliyor club olarak neyse yaşayan iyi bilir ankara böyle.
ankara'nın gece hayatı oldukça renklidir. şu konuda iddalıyımdır ki türkiyenin en güzel pub ları bu şehirdedir.her zevke hitap edebilen eğlence olanakları arasında özellikle cebeci pavyon ve tavernaları ile nam salmıştır ankara(tarzım değil orası ayrı konu).new castle, the pub, borsa ve las tapas başkentimizin güzide publarındandır.elbette ki istanbul ile kıyaslayamayız fakat hiçte küçümsenecek kadar sönük değildir ankara geceleri.yeter ki eğlenmek isteyin.