bugün

Tunalı da güzel bir yemeğin ardından sonra yapılan dondurmalı yürüyüştür.
Yağmurlu bir havada kızılaydan eve dönüştür.
Eve her gün huzurlu bir şekilde gitmektir.
ablamın eve dönmesi, küçük esat, kuğulu park.
bahçeli'dir, kızılay'dır, tunalı hilmi'dir, aoç de kokoreçtir...
işten çıktıktan sonra püfür püfür esen roxanne de iki bira içmektir. ramazan çıksa da içsek.
dikmen de oturup manzara izlemektir.
termalleri ile ünlü olan kızılcahamamdır.

görsel
Bulutlar ağlarken sevgiliye, kaldirimlara döktüğü gözyaşlarını sigara eşliğinde seyretmek. sonra bir duraktan diğer durağa elleri cebinde yürümek. güzel kızlarla kesişmek. düşüncelerini bir köşeye bırakıp tekrar bir sigara çıkarmak ve yakmak, bulutlar ağlarken sevgiliye, kaldırımlara döktüğü gözyaşlarının eşliğinde.
hoşderedir.tunalıdır.arjantindir.parklarıdır ayrıca gölbaşı da güzeldir.
kimisi için bir kızdır...

o öyle bir şeydir ki hiç sevmediğiniz o kara şehre ısınmanızı sağlar, birden ulan ben sevdim galiba burayı dersiniz kendinize.
soğuk kış günlerinde bir gülüşü ısıtırken içinizi, ona yakın olmanızı sağlayan bu şehre şükredersiniz.

kimisi için bir kızdır, sonunda sizin olmayan. ama işte onun sayesinde ankara aklınızda hep iyi şeylerle aklınızda kalır.
arkadaşlardır, arkadaşlıktır.
kar yağdığında, çayyolu caddelerinde araba arkasında snowboard yapmaktır, yenidoğanlılarla dövüşmektir.
necatibeyde omzunda güvercinlerle ayakkabı boyayan amcadır.
eski sevgilim.. Ankaranın en güzel kızı. Güzel gözleri ve bakışları Bir ömür aklımdan çıkmayacak.

(bkz: özledim)
Konut2 hali sahasinda mac yapmak.
Bi dene vallahi dene, muptelasi olcan bak.
bişeyin başı. başka da tınne.
cebecide çay içmektir. bir de siyasal bilgilerin bahçesinde sigara içmektir.
istanbul'a dönüşüdür.
şairin dediği gibi istanbul'a dönmesidir.
harekete geçtiğinde böyle arkasından çıkardığı baloncuklar, köpürcükler. anlayamassınız.