bugün

türkiye'Nin başkenti ankara'da yaşanmıştır. göz göre sandıklar çalınırken sigara içen emniyet mensupları, darp edilen sandık görevlileri, büyük çaplı kavgalar, sayımı devam eden yerlerde ardı arkası kesilmeyen elektrik kesintileri...

seçim günü neyin elektrik kesintisi bu kadar. kimi kandırıyorsunuz?

türkiye'nin bu yüzünden nefret ediyorum. kahretsin ki ankara seçiminde inanılmaz şaibeler var.

lanet olsun temsil ettiğiniz iğrenç değerlerin hepsine ve alçak militanlarınıza!
önceki yerel seçimlere göre, az bile kalan manzaralar bunlar.
http://www.hurriyet.com.t...ndem/11319486.asp?gid=229
elektrik gitti, sandıklar çalındı. elektrik geldi, ilçelerde ampuller patladı.
seçim malubiyetini kabul edemeyenlerin yeni sakızı.

bir ara doğan medya grubuna saldırıyorlardı akp yanlısı diye. şimdi tabi bağımsız medaya oldu doğan grubu. sonra sosyal yardımlar bahaneleri oldu. şimdi de seçimlere hile karıştırdılar deniliyor.

zaten 2002 2004 2007 ve şimdiki seçimlerin hepsine hile karıştı değil mi?

durun şöyle düzeltelim. sizin hoşunuza giden parti galip gelene kadar seçimlerde sürekli şaibe olmuş olacak değil mi.

aferin çok iyi düşünmüşsünüz.
muhabir:sık sık elektrik kesiliyor?
malum şahıs:elektrik bu kesilir-demeye getirmiştir-.
eyyy akp (bkz: sokarım politikana) (bkz: sokayım demokrasi anlayışına)
http://www.hurriyet.com.t...ndem/11320163.asp?gid=229
hemen her seçimlerde karşılaşılan, karşılaşılacak olan rezalettir. efendim benim ülkemde siyaset yapılmaz, siyaset yapılıyor izlenimi verilir; geçilir... benim ülkemde herkes demokratik değildir, oylar bölünmez; geçilir... benim ülkemde pisliğin nedeni, temeli bilinmez, üzerine sünger çekilir; geçilir... benim ülkemde seçim yapılmaz, dayatılır; geçilir... beni ülkemde istemeye hak tanınmaz, verilir; geçilir... sen de ne aldıysan onla idare edersin, istersen gene bildiğini de okursun. benim ülkemde küçük adamların gölgeleri büyümektedir, güneşin batışına paralel olarak; aldırılmaz... ey benim dev memesinde cüceler emziren, acayip memleketim... rantın barındığı yere kardeşlik uğramaz azizim. biri diğerini linç eder, diğeri de berikini...

edit: he işte ben de tam bundan bahsediyorum... bu ülkede sürekli gerilim isteyen kansızlardan, tansiyonlara tuzlu ayran etkisi yapanlardan, çarkta bir diş olanlardan, ortasından mil geçirilmiş o büyük çarklardan bahsediyorum... anlamayanları da anlamaya çalışarak. ama ne mümkün! birinin çarkına dokundu gene çomak, çomağı saklamak içinse bir deli lazım görüneninden... öyledir işte efendim. bahar da geliyor hani...
dün gece 24 sıralarında Necatibey Sarar ilköğretim Okulunda yaşananların da dahil edilmesi gereken rezalettir. 500'e yakın CHP ve Mhpli resmen okulu kuşatmıştır.MHP'ye oy verdiğini söyleyen iki sivil polisten aldığım istihbarata göre zabıta aracıyla oy kaçırılması durumu varmış. Etrafta askerler de vardı.Bunun yanında okuldan iki tane de ambulans çıktı. sivillere sorduğumda tedbir olarak burada dediler. CHPlilerin sloganları da ilginçti ama suç teşkil ettiği için yazamayacağım. Melih noluyor kaşın gözün oynuyor favorilerdendi.
tedaş'ın "biz elektriği sorunsuz veriyoruz" demesine rağmen elektrikler kesiliyor. ysk'nın adalet bakanlığına bağlı seçim sistemi çöküyor. işin ilginç yanı bunlar aynı zamana denk geliyor. sandıkların elden ysk'ya gitmesi için gerekli ortam oluşturuluyor. sonra belediye araçları gelip elektriğin kesik olduğu yerlerden sandıkları almaya çalışıyor hatta bazılarında alıyor. tabi yolda kesinlikle değiştirmeden ysk'ya götürüyorlar. derken sistem düzeliyor, elektrikler geliyor.

çalınan sandıklar, emniyet memurlarının göremediği hırsızlar ve dayak yiyen görevlilerden bahsetmiyorum bile. uğur dündar'ın dediği gibi ankara'da demokrasi şöleni vardı dün gece.