bugün

tek tük kelime japonca bilen yazarlardır.

(bkz: altyazı)
(bkz: beyler bu hikayede ki mal benim)
One Piece' i izlemiş yazardır.
anime candır. the cockpit serisi efsanedir *

bir ohka pilotunun son iki gününü ve dostlarıyla ölüme gidişini anlatan gerçek hayattan esinlenilen bölümü:
http://youtu.be/bjUPRxhbGQ0

almanlar'ın ürettikleri ilk atom bombasını yok eden luftwaffe pilotunun gerçek öyküsü:
http://youtu.be/_Q5A8LjeFQs

zorunlu edit, efsanevi yaratıcısı için:
(bkz: leiji matsumoto)
içindeki çocuğu çeşitli biçimlerde ödüllendiren, küçükken yeteri kadar çizgi yapım izleyemeyen, bunun acısını hunharca çıkaran uludağ sözlük yazarlarıdır.
zaraki kenpachi seven yazarlar olabilir.
japon filmleri festivali 'nde büyük tatlar yakalayabilen yazarlardır.
Çocukken star rv'de izledikleri dragon ball'ın büyük etkisiyle anime izleyen yazar tipi olmuş kişilerdir.
pokemon izleyen yazarlar da dahilse içinde bulunduğum gruptur.
birleşip güçlerini göstermesi gereken yazarlardır.

böyle bir birlik kuralım gücümüzü birleştirelim amacımız yaymak olsun. *
prmeyensestir bayılır animeye.
(bkz: buyrun benim) desem yeri değildir çünkü ben hentai izleyicisiyim. saygılar.
Saygı sunulası yazarlar.
sadece death note izlemiş ve anime olayını zirvede bırakmış yazardır. vallahi çok iyi anime ama zaman bulamıyorum be. birde zirvede bırakmak lazım.
Agresif olurlar.
Bulaşmamak gerek.
ne kadar anime izleyen tanıdığım varsa genelde kız ve ezik olurlar, içine kapanık kendi halinde ve mutsuz olan yazarlardır.

mutlu olupta anime izleyen tanımadım hiç.
izlemeden bile bütün animeleri bilen yazarlardır.
anime izleyenlere çocuk diyen bana ne der acaba amk dediğim güzel çizimlerdir.

red kit, tsubasa, asterix and obelix ve bunun gibi bir sürü çizgi filmi izliyorum. yaşasın çocuk çıktım. bebek mi oluyorum lan yoksa. yok lan maçoyum ben maço.

https://www.youtube.com/watch?v=v9TozTxcuYA
Death note ile jübilesini yapan yazarlardır.
dizi izleyen yazarlardan hiçbir farkları yoktur.
Hatta anime izlemek dizi izlemekten çok daha eğlencelidır. Animeler konu ve görsel açıdan çok daha fazla imkân sunar izleyiciye. Seçenekler fazladır tekdüze ilerlemez , hayal gücü önplandadır. entrika aşk ihtiras dedikodu gibi günümüz dizilerinde fazlaca bulunan unsurlara sıkı sıkıya bağlı kalan yazarlar bundan hoşlanmayabilirler tabi. Fakat önyargılardan sıyrılıp zevklere saygılı olmak gerekir. (bkz: insan olmanın gerekleri)
(bkz: uludağ sözlük anime veri tabanı) katkı yapacaklarını umduğunu yazarlardır.
Not:olanları Yapmazsanız sevinirim papağan mode on olmasın.
Yu gi oh var efsane hala arkadaşlarla oynarız işsiz gibi.
aynı zaman da manga okumayı seven yazardır.
birbirleriyle tanışmadan da aile olan çizgi dünyasının vatandaşıdır.
çok söze gerek duymadan birbiriyle anlaşırlar.
Atayizdirler..
Shingeki no kyojin şiddetle tavsiye edilir, yanılıp filmini açmayın çünkü kendisi fecaat ancak animesi muhteşemdir. Kızlara hitap eden bir anime daha var "nana" erkekler de izleyebilir bence fena değil. tavsiye isteyenler için eklemeye devam edilir.