bugün

oto-park.com un editoru.otomobil tutkunu.sinan koç ile birlikte seyir zevki oldukça yüksek otomobil testleri yapmaktadirlar.http://www.youtube.com/watch?v=MV093FVgApo
otomobil testi yapan bir vatandaş.

otopark.com adlı sitenin kurucusu.

arkadaşı sinan koç ile birlikte yaptığı testlerde isimler yazılırken önce sinan koç sonrasında ve mehmet çetin edasıyla ismi yazıldığı için "and mehmet çetin" olarak ismini tanıttığını düşünüyordum yanlışmış, "and" diye bir isim daha önce duymamıştım.

incelenen otomobile ait herşeyi ama herşeyi didik didik kurcalayan zorlayan hisseden ve en önemlisi anlatırken tebbesüm ile izlettiren bir arkadaşımız.
edit: arkadaşı sinan koç isimli vatandaş gerek yüz ifadesi gerek yaptığı türlü benzetmelerle bazen sesli güldürebiliyor.(kolay gülen biri değilim.)

kişisel olarak merakım piyasadaki kusura bakmasın ama galeri galeri gezen araçlarla ilgili yuvarlak konuşan üretici firmaya yağ çeken diğer test yapan arkadaşların kullandığı üst seviye araçları bizlere ne zaman izleteceğidir.

edit: fazla zaman geçmemesine karşı yaptığı doğru manevralarla şuan hemen hemen her otomobili teste alıp bize kendi uslupları ile tanıtmaya çalışıyorlar başarılarının devamını temenni ediyorum.
http://www.otopark.com un sahibi, baş editörü ve tecrübeli bir tester.
kendisine iki sene önce bir alfa romeo 156 testini yaparken denk gelmiştim, daha sonra takip etmeye başladım. onun her videoda saç modelleri değiştikçe beğendiği arabalara; "çok tok" "çok rafine" gibi tanımlamaları kullanmaya da devam etti. çok gerçekçi ve mantıklı buluyorum yorumlamalarını ve hiç reklam kaygısı olmadan ticari kaygısı olmadan yeri geldiğinde skoda yeti'yi bmw 220d'den daha çok öven realist yaklaşımları var.
panpaları sinan, muhip ve murat ile iyi bir ekip olmuşlar. ve hatta muhip'in araç kullanırken yaptığı ekonomiyi devamlı dile getirmesi ince bir espri olarak beni her duyduğumda güldürür.
84 doğumlu ve boğaziçi üniversitesi inşaat mühendisliği mezunudur, neden inşaat mühendisliği yapmadığını bir yerlerde okumuştum ve çok hak verdim kısacası idealist kafa bir tip.