bugün

çarşaf görme gibi adetleri olan ataerkil toplumlarda görülmesi cok normal olan kız tipidir.
sevişmek için seni seviyorum diyen erkeklerden daha namulsu olandır. Sevişmek için bekarım diyen erkeklerden daha namuslu olandır. Evdeki karısına kötü davranıp önüne gelene yaşayan erkeklerden daha namuslu olandır. bu liste uzar gider.
nasıl bir başarıysa bu evlenene kadar sürdürebilenleri mevcut olan kızlardır. istikrarlı kaşarlıkları takdire şayan. ama ruhlarının orospuluğu er geç ne bok olduklarını ele verir.
bakireliğin sadece zardan ibaret olduğu bir yerde doğrudur. çünkü ona zarar gelmemiştir ve böylece bakiredir.
yani sen istediğin kadar bakire iste, o kız bakire olmayabilir.
ya da adam gibi helalini bekle. açıkçası erkekler de az şerefsiz değil, değilim.
sok sok sonra sokmadım de. yavşağız la biz. ama kaçımız bunu kendine söyleyebiliyor.
saf, bakir bir anadolu erkeğiyle evlenecektir.
Aynı kendi gibi üçkağıtçı yavşak bir orospu evladıyla evlenebilcek olan kızdır herkes layığını bulur.
sadece 1 kere yapar sonrasında bekaretini kaptıracağı kesindir.
dün gece 3 kere yaptım, en sonuncuda kız boşaldı tabi. 20 yaş üzeri kızlar inanılmaz zevk alıyor.
bilinçaltı kirliliği yaşayacak ve ileride büyük problemleri olacak kızdır. evlerden ırak.
Bu kızdır.

görsel
Onu kocama saklıyorum deyip diğer ikisini defalarca denemiş sonra saf bir gencin karısı olmuş kızdır.
Allah bizi bunlardan korusun . amin .
güncel Önemli Başlıklar