bugün

erkek eşittir güç demektir erkeklerin lügatında.

erkek; gücü, başetmeyi, üstünlüğü sever. anal seks sırasında kadınlar normal cinsel ilişkiden daha farklı olarak, ayrı bir savunmasızlık şekli sergiler. canlarının yanacağı gerçeği ve bundan mütevellit; ''ne olur yapma'' ya da ''canım çok acıyor'' gibi sözlerle inlemeleri erkeği daha fazla tahrik eder. kadın ellerinin altındadır ve savunmasızdır. tek bir darbe ile kadını yere yapıştırabileceğini ve onun asla kendini savunamayacağını bilir.

anal sekse alışık olmayan kadınların canı çok yanar, hem isterler, hem korkarlar. bu tür ilişkinin günah olmasını da unutmayarak davranan türk kadınlarından özellikle evli olanlar anal ilişki için eşlerine izin vermezler. erkekler için anal seks erken boşalma sebebidir. bu konuyu da başka bir başlık altında inceleyelim.
Doğru önermedir. Bir kadını götünden sikmeden asla tam olarak ona sahip olmuş sayılmazsınız.
Ben götcüyüm demeye dili varmayıpda ondan götünden uydurduğu metafor ile yırtacağını sanıp bir de üstüne erkekler diye genelleme yapan götcünün durumudur.
alenen sapıklıktır! Kadın ve erkeğin arasındaki hiçbir yakınlaşmada güçlü ya da zayıf olmak gibi hisler tartılmamalıdır. Eğer tartılıyorsa o yakınlaşma kişileri insan olmaktan ziyade duyguları olmayan bir hayvandan farksız kılar.
ulan konuşunca konuştu oluyor..
götten siktirmenin neresi güçlülük amk..
eğer götten siktiriyorsa muhtemelen sikemiyordur bu da güçsüz demektir..
her daim siken güçlüdür siktiren değil..

not: biraz fazla açık sözlü oldu galiba....
insanların özel hayatı, götleri neden insanların penisindedir.

bu başlığı açan ne yapmak nereye varmak istemektedir.

(bkz: bağ benim belletirim am benim elletirim)
kesin olan şeydir. anal seks kadının canını acıtır ve kadını aşağılar böylece bu erkeği güçlü hissettirir.
Pozisyonla alakalı ya , kontrol erkekte hani.. arkadaş onu diyor sanırım.. *
eşcinsel olduğunu kabullenemeyen ve çeşitli bahaneler arayan pasif gay yazar beyanıdır.

sekste tek güç göstergesi vardır o da 5 dk'dan önce boşalmamaktır. gerisini hiçbir kadın s.klemez.