bugün

kızlarına puanımın on üzerinden sekiz buçuk olduğu üniversite.
önceden duyduğumda açık öğretim sanmıştım ama eskişehirde somut bir üniversite olduğunu öğrenince kendimden utanmıstim.
ne alakası varsa "anadolu üniversitesi mezunuyum" deyince hemen açık öğretim mi? diye sorulara maruz kaldığımız değerli üniversitemiz.

diyalog;

- hangi üniversiteden mezunsun?
- anadolu üniversitesi
- haaaaa açık öğretim mezunu musun?
- hayır kapalı öğretim, çünkü ders yaparken her yer kapalıydı..
- hooooooooooh *
hayal edilen ve uzun uğraşlar sonunda yerleşilen üniversite.
Ulaşımı kolaydır, merkeze tramvayla 7 8 dakika uzaklıktadır. Etrafı ne tezek kokar ne de dağın başındadır. Kampüsünün genişliği ve güzelliği ile Türkiye'nin sayılı üniversiteleri arasında yer alır. Kazananların akıllarındaki sorular için bir mesaj kadar uzağım. Öyle eşeğin suya sıçtığı gibi laf konuşan adamları dikkate almayın siz.
anadolu üniversitesi=açıköğretim.

acınacak durumda olanların başvurduğu üniversitedir.
severek okuduğum okulumdur. gerçekten hem şehirde ki yaşam bazında hem de kampüs(yunus emre) olayı bazında gerçekten üniversitede okuduğunuzu hissedersiniz. çok fazla sosyal mecrası vardır. kulüpleri çok aktiftir. sinema kulübü yılda iki kez film festivali yapar ve artık marka haline gelmiştir bu festivaller. yeni kazanan arkadaşların eğer merak ettikleri şeyler varsa msj yoluyla benimle iletişime geçebilir.
hangi üniversitede okuyorsunuz? sorusuna yalnızca üniversite adını söylemenin yetmediği yegane üniversite.

edit: bunu eksileyen insan. neyini eksiledin bunun? yalan mı? '' anadolu üniversitesi ama örgün '' demiyor musun?
(bkz: anadolu üniversitesi kapalı yüzme havuzu)
(bkz: anadolu üniversitesi çarşı a spor tesisleri)
görsel
yeni rektörü olarak prof. dr. naci gündoğan'ın atandığı üniversitedir.
"Hangi okulda okuyorsun?" sorusuna cevap olarak verildiğinde, arkasından hemen "Açıköğretim mi?" diye sorulan üniversite.
Ayrıca bölümleri 2 Eylül kampüsünde olanlara da acıdığım üniversite. Yazık yıllarca ne çileler çekiyorlar.
odtü' den sonraki en büyük terörist yuvası olan eğitim kurumu.
Kuruluş Tarihi: 6 Kasım 1958 Enstitü Sayısı: 9
Öğrenim Dili: Türkçe, ingilizce, Fransızca, Almanca Araştırma Merkezi Sayısı: 27
Üniversite Türü: Devlet Öğretim Elemanı Sayısı: 1.800
Fakülte Sayısı: 12 Örgün Eğitim Öğrenci Sayısı: 22.300
Devlet Konservatuvarı Sayısı: 1 Lisans Üstü Öğrenci Sayısı: 2.200
Yüksekokul Sayısı: 6 Açıköğretim Öğrenci Sayısı: 1.350.000
Meslek Yüksekokulu Sayısı: 4
gözünü sevdiğim okulum daha 2 hafta tatili bize bahşetmiştir.
burayı okuyorum denildiğinde açıköğretim mi diye sorulan üniversite. Örgün eğitimi de var neyin kafasındasınız!
hedefim olan üniversite (idi), türkiyenin en sosyal kampüslerinden birine sahip.
Ingilizce isletme icin hazırlığın ölüm olduğu söyleniyor.

Bilgilendirilmek isterim.
güzel sanatlarda bi dünya cins insanın var olduğu üniversite.
kayıt yenileme sistemiyle öğrencilere kan kusturan üniversite.

zorunlu dersleri almak zaten sıkıntı kontenjandan dolayı, bunun yanında bir de mezun olabilmek için kredi oldurmak adına seçmeli ders almak gerekiyor ama canını sevdiklerim ona da kontenjan açmıyor.
kampüs de kampüsmüş ha dedirten türden bir kampüse sahip üniversite. Daha kendi ünitesitemde çimlere dahi oturmamışken burada bildiğin yayıldım keşke bizde de böyle olsaydı be.
Eskişehir denilince akla gelen ilk şeydir.
Açık öğretim fakültesini içinde bulundurması ve devletten en büyük hibelerden birini alması sebebiyle varlıklı bir üniversitedir.
Üniversitenin kampüsü oldukça güzel ve yeşil olduğu gibi şehrinin de üniversite şehri olması Anadolu Üniversitesini öğrencilerin tercihlerinde üst sıralara taşıyacağından emin gibiyim.
Öğrenciyi arabayla üniversite içine almayan üniversite. Ulan sen o kadar kas gir anadoluya seni içeri almasınlar varmı böyle bir dünya.
öğrencisi olanların beni aydınlatmalarını istediğim, umutlarımı yeşerten okuldur.