bugün

üzücü bir durumdur. üç büyükler her maç en az ortalama 15.000'i görürken bazı takımlar üç büyükler geldiğinde bile 15.000'i bulamıyor. fenerbahçeli biri olarak söylüyorum, bazı deplasman maçlarında bizim taraftarların sesinin rakibe göre çok daha fazla çıkması sinir bozucu bir durum, bu ne lan ? ne anlamı kaldı deplasmanın, taraftar baskısının ? geçen biletix'ten baktım, gençlerbirliğinin kombine bilet fiyatı şükrü saracoğlu'nda tek maçta iyi bir koltukla aynı fiyata. şaşılacak bir durum mu, tabi ki değil. ama yazık yani cidden; tamam tabi ki diğerlerinden öne çıkan bazı takımlar olmalı ama bu kadar dengesiz olmamalı ak. şahsen eğer böyle bir dalga başlasa en başta ben gençlerbirliği veya es es taraftarı olurum lan yeter.
bunu en net şekliyle kayseri'de görebilirsiniz. adamlar bileti 1 liraya çektiler yine o stad dolmadı arkadaş. böyle şey olur mu ya? ayıptır lan.
bursaspor taraftarının konuyla ilgili olarak ''şehrinin takımını destekle'' ve ''support your local football team'' stickerlarını bursanın ve gittiği deplasmanlardaki şehirlerin dört bir yanına asması eylemi vardır.

http://p.twimg.com/A7nDdTdCUAAl6q0.jpg:large