bugün

gayet renkli ve sıradışı bir hayattır.

anadoluda yaşayan bir yurttaş olarak başımdan geçen bu talihsiz olayı bu başlık altında sizlerle paylaşmayı doğru buldum.

hümanist kardeşlerim, bunu söylerken içim acıyor; ama vicdanen rahatlamam lazım.

dün akşam diyarbekirin nezih semti diclekentteki bekar evimde kös kös otururken zil sesi ile irkildim.
gelen üst kat komşum jale ablanın küçük kızı aynurdu du.
eşi asker olmasına rağmen çok iyi anlaşırım jale ablayla.
aynurada küçük dediğime bakmayın 15 yaşında çok hoş bir kız, allah sahibine bağışlasın.
sağolsun bir tabak mumbar dolması getirmiş, içeri buyur ettim.
aynur çok sıcak kanlı bir kızdır. oturduk başladık sohpete.
sohpet o kadar koyu ve ateşliydi ki memleketi bile kurtardık, canım ya kafası herşeye basıyo maşallah.

uzatmayayım bu birden fırladı ayağa; geç kaldım babam çoktan gelmiştir gidiyorum diye.
bırakırmıyım... kaç zamandır düz duvara tırmanıyorum zaten...
tuttum kolundan çektim kanepeye.
ilk önce direndi tabi; ama onunda gönlü var kaç zamandır hissediyordum.
bi çırpıda indiriverdim swarovski taşlarla bezeli siyah deri slip donunu ve bütün ağırlığımla yığıldım üzerine.
bir ara öyle kafam döndü ki kız olduğunu bile unutuverdim yüklendikçe yüklendim.
çığlık çığlığa bağırdı; ama durmak yok yola devam...git gel git gel derken aynurun da gözleri kayıverdi.
ancak boşalınca kendime geldim ve o zaman anladım yaptığım hayvanlığı...

çok üzgünüm sözlük.
her zamanki gibi kapitalist düzeni memnun ettiğim bir iş gününü daha bitirdim.

yorgun argın arabama binerek evimin yolunu tuttum.
yol üzerinde ise o yorgunluğuma rağmen dikkatimi cezbeden bir güzellikle karşılaştım.
yunus emre lisesinin önünde gayet hoş ve alımlı bir liseli genç kız duruyordu.
genç kıza daha dikkatli bakınca aynı dairede çalıştığım mümtaz abinin büyük kızı türkan olduğunu anladım.
ooy main goood nekadarda değişmiş...mümtaz abi diyarbekire ilk tayin olduğunda görmüştüm türkanı nerdeyse 1 sene olmuş, serpilmiş güzelleşmiş.

yanına yanaşarak: merhaba türkan! geç kalmışa benziyosun, istersen götüreyim eve diyiverdim...
beni görünce önce biraz şaşırdı; ama teklifimide geri çevirmedi.

mümtaz abiler taşındığında onlara ben bulmuştum evi, benim evimin hemen arka sokağında.

hoş sahpet sıcak kanlı bir kız türkan. bir o kadarda güzel tabi.
yol boyu gözlerimi bacaklarından alamadım ne yaan söyleyeyim.
derslerden falan bahsettik biraz, ne iyi ne kötü dedi.
isterse çalıştırabileceğimi söyledim.
teşekkür etti mahçupça.

türkanı eve bırakıp kendi evime geçtim.
yorgun argın ne yemek yapacağımı düşünürken birden kapı çaldı...
ne göreyim türkan elinde koca bir tabak börek getirmiş bana.
nasıl mutlu oldum anlatamam, altın bulsam bu kadar sevinirdim herhalde.

içeri buyur ettim, türkanın güzel sohpeti eşliğinde börekleri hüplettim.

maşallah bu ne iştah .......abi dedi türkan.
eee bu bünyeyi hareket ettirmek kolaymı türkancım dedim bende.

ayıptır sölemesi son derece yakışıklı ve atletik bir vücuda sahibimdir.

ben nasıl türkana bakmaya doyamıyorsam o da gözlerini benden alamıyordu, farkındaydım.

masada yanyana otururken elim eline değiverdi, ürperdiğini hissettim.
gözlerini kaçırdı benden.
ne olacaksa olsun dedim içimden ve ondan hoşlandığımı birlikte olmak istediğimi söyledim.
beklediğimin aksine oda olumlu cevap verdi bana.

türkandan aldığım cesaretle yumuldum dudaklarına.
öptüğüm dudak değil sanki bala bandırılmış çilekti mübarek.
bir yandan öpüşüyor bir yandan da soyunuyorduk ve saniyeler içersinde çırılçıplak kaldık.
türkanı kucağıma alarak kırmızıların hakim olduğu yatak odama götürdüm ve usulca bırakıverdim yatağın üzerine.

elimi tutarak üstüne çekti beni
yalama olaylarına hiç girmedim, zaten kızcağız benim tokmağı görünce sırılsıklam olmuştu...
misyoner poziyonunda dikişlerimi atmaya başladım; ama asker kzı aynurda başıma gelen talihsizliği türkandada yaşamak istemiyordum.

kararımı vermiştim ana yoldan değil tali yoldan giderek ulaşacaktım zirveye.
çekmeceden bebe yağını çıkarttım ve bir güzel yağladım türkanımı.
ben yağladıkça kıvama gelen türkan isterik çığlıklar atmaya başladı ve yatağın çarşafını börek gibi elleriyle yırtarcasına kavradı.
işte tam bu sırada bir çırpıda yüklendim ve yek vücut olduk türkanımla.

artık düzeyli bir birlikteliğimiz var türkanla.
Kadın erkek ayrımı fazla olduğundan dolayı kadınlar arası yakınlaşmalar ileri gitmiştir ve bu yüzden türk kadınının homoseksüelite eğilimi fazladır, hatta türk kadınlarının %60'ı evli ve çocuklu olduğu halde lezbiyendir. erkekler için de, eşeklere köpeklere tecavüz vakalarının ne kadarını duyuyoruz, köylerde taşralarda neler olup bitiyor meçhul.
bazılarını çok enterese etmiş bir durumdur. daha çok insanın kendisini hor görüp anadolu insanına nasıl laf atsam diye düşünüp ortaya çıkmış fikirdir. rezildir. iticidir.
bu insanların seks yaparken yaşadığı iğrençliklerin temiz anadolu insanının yapmamasını büyük utanç saymakta ve ben entelim ben gelişmiş biriyim yaa diyerek kendi reklamlarını yapmaya çalışması gerçekten gülünç bir durum.
şırnak ve yöresinde karı koca cima etmeden önce kadın sadece alt tarafını çıkartarak yarı çıplak sırt üstü yatağa uzanır, erkek ise alt orta noktası su bardağının ağzı genişliğinde yuvarlak bir biçimde kesilmiş olan çarşafı, kesik olan yuvarlak kısmı kadının vajinası üzerine denk gelecek şekilde kadının üzerine serer.

erkekte soyunur ve kadının üzerine çıkar.
çarşafın delik olan kısmından kadına yanaşır ve değişik bir misyoner pozisyonuyla cimaya başlanır.

çarşafı sermelerinin nedeni: erkek cima esnasında kadının göğüslerine dokunmaz, çünkü çocuk ordan süt emdiği için çocuğun hakkıdır.
erkeğin göbeği kadının göbeğine deymez, çünkü hamile kalması güçleşir.
erkek ve kadın birbirinin yüzüne bakmaz ve vücudunun diğer kısımları temas edemez, çünkü cima zevk için yapılmaz haramdır.
erkek daima üste olmak suretiyle devam eden bir seks yaşantıları vardır.
sessiz seksin nasıl yapıldığını çok iyi bilirler. zira aynı odada yalnızca kendileri yoktur, çocuklar uyanmamalıdır. anadolu insanı derken anadolu köylüsünün durumu budur.
kadınların genellikle mutlu olmadığı, olamadığı seks yaşantısıdır. kadın için amaç erkeği mutlu ve memnun etmektir. erkeğin ise umurunda bile olmaz. kadın yaşam boyu gördüğü baskıdan dolayı seks yaşantısının daha iyi daha güzel olacağını düşünemez. kadın için yazık denilecek durumdur.
(bkz: insan gibi değil hayvan gibi)
(bkz: evet çıldırdım)
anadoluda yaşayan gençler çevre ve aile baskısı sebebiyle hep baskı altında olmuşlardır.
ne vakit bir yolunu bulup kaçarlar memleketlerinden o zaman olmak istedikleri kişiliğe bürünürler.

örneğin; üniversite eğitimi için konyadan ayrılan erkek fırlama, piç karışımı bir mahluka, kızları ise ana baba baskısından kurtulmanın vermiş olduğu heyecanla en ateşli orospuya dönüşürler.

acıdır ama gerçek budur hümanist kardeşlerim.
(bkz: yine bi durum oldu da)
genelde erkek egemen bir toplum olduğumuz için bayanların burada da söz hakkının olmadığı düşünülebilir. bu gerçek göz önüne alındığında genelliklede aşağıdaki sözcük çok kullanılmaktadır diye yorumlayabiliriz...

- dur gızzz hemen şöyle yandan giriverem...
siirt te mecburiyet caddesinde yürürken yanınızdan onlarca türbanlı, kara çarşaflı ve çoğunluğu yöreye ait biçimde peçeli hatunlar geçer.
eğer sizden hoşlanırlarsa, tipinizi beğenirlerse; yanınızdan geçerken ya peçelerini açıp gülümserler, peçeleri yoksa göz kırpıp gülümserler.

eğer götünüz sağlamsa takip etmekte yarar var boş çıkmazsınız.
tecrübe ile sabittir.
O. Ç Lerin hayallerini süsledigini gördüğümüz yaşantidir.
1980 li yıllarda akşam elektrik kesintilerinden dolayı anadolu insanının üreme etkinliği ve bu etkinliğin o zamanki hükümet tarafından desteklenmesi durumu.
sevgi yerine dölleme tabanlıdır.
tavuk zikmekle baslarmis.
kadının ekseriyetle düz ve hareketsiz bir şekilde yatması, erkeğin de işi bittikten sonra arkasını dönüp yatması şeklindedir.
eni boyu bulduğu deliği sikip döllemek kadardır.
erkeğin orgazmına kadardır. kadın olmasada olur.
yusuf atılgan da romanlarında ve öykülerinde buna yer vermiştir.
sözlükteki kadın ve erkeklerin açlığından, pek de olmadığı anlaşılan yaşantıdır.
genelde;

kadın soyunur,
erkek soyunur,
erkek boşalır,
pantolonunu giyer,
kahveye gider,
kadında toplanır,
ev işine devam eder.
analog seks tir. henüz dijital e geçilmemiştir.
olmayan sex yaşantısıdır.