bugün

Eninde sonunda amını da açacak olan kızdır.
Sadece sıralama değişik.
Sonuçta ikisi de orospu ikisi de yavşak.
Biri önce amını açıyor sonra yüreğini açacak biri buluyor; diğeri önce yüreğini açıyor sonra amını açacak biri buluyor.
Değişen ne şimdi burada amk?
Yok öyle bir şey.
Taktik ve stratejik bir olay bu. inanmayın hanımlar.
Yüreğini açtıktan sonrası gelir alt yapısı bu.
Kendimden biliyorum.
kahkaha attıran kızdır.

yanlış yeri açmış amk ahahah.
benim bu. şaka lan şaka erkeğim empati kurdum sadece.
Merveleri de rahatsız eden kızdır.
bir kız arkadaşım "verecek bukadar kız varken sevecek kız istenmez" yazmıştı faceine edeta bi namus timsaliydi, üzerinden 3 ay geçmeden eskişehirin havasından mı bilinmez parkta bahşede okulun çimenlerinde yiyişmeye başladı, haliyle koydu tabi bana da angaralı olunca doğrudur ağbey dedik ellemedik, evet pişmanım. birde kadınlar mı iki yüzlü yoksa müslümanların alayımı bilemedim. hadi içiniz rahat etsin bu sefer kız türbanlı diildi ve çakma solcuydu ama bu başörtülü bacılarımızın daha kolay açtığı gerçeğini değiştirmez, çaktığımız kız kapanıyor efendim durduramıyoruz.
vurdurmuyordur.
uzak dursundur. bir kızın göğüsünde allah sevgisi olmalı. erkek menisi değil.
arkadaşın, erkeklerin açık heryeri sikmeye meyilli olduğunu göz önünde bulundurması gerekir.
izmirlidir.
"yüreğini mi sikelim yani" tepkisi uyandıran kızdır. hiç hoş değil yatakta yani, ne o öyle durup dururken göğüs kafesini parçalayıp kalbi çıkarıyor veriyor falan, "al bunu sik" diye. hoş değil, yapmayın bunu artık kızlar!
Nefes almasa bile olur... öldükten sonra soğuyana kadar yolu var
önünü açması gerekir.
Yüreği de amı kadar kaygan ve sıcaksa makbuldür.

Beybi!