bugün

bir tür isyandır, derinlerden gelen.

Bazen öyle zamanlar olur ki, hayallerimizde yaşayan mükemmel ruhu beğendiğimiz bir bedene koyarız ve aşk zannederiz. * onu elde etme ateşiyle yanıp dururuz. insanoglu doyumsuzdur ya maymun iştahlıdır. hepsi kendisinin olsun ister. Aşık olduğunu zanneder, elde eder, sıkılır. Böyleyiz biz. malız. hep bir kişinin bizi beklediğini o kişiyle sonsuza kadar mutlu olacağımızı düşünürüz çünkü hakikaten kral malız biz. Bazen öyle zamanlar olur ki nasıl bu kadar bokun içine saplandım ben diye düşünüyorsun sonra diyorsun ki daha bombok olamaz zaten boşver. ama oluyor be sözlük. daha bok oluyor. Bazen öyle bir an geliyor ki o kişiyi gerçekten bulduğunu zannediyorsun, mutlusun, aşıksın, sevgi pıtırcığı olmuşsun. Her şey neden boka sarmak zorunda? Öyle anlar geliyor ki, öpsen olmuyor öpmesen hiç olmuyor. Sevsen yapamıyorsun, sevmemek mümkün değil. Konuşsan boka batıyorsun, konuşmasan iç sesin sana tecavüz ediyor. insanı yaşatan umuttur derler ya, bir de umut işkenceyi uzatır derler. amına koyayım be sözlük. vallahi koyayım.
http://galeri.uludagsozluk.com/r/zall-477911/
- amina koyayım be sözlük.
+ agzini bozma adam ol lan.
- kardes oyle degil yanlış anladin.
+ ben sana sovuyor muyum it!
- derdim var anlaminda söyledim sözlük kardes, yanlis anladin.
+ oyle de o zaman.
- kusura bakma sözlük, cok dertliyim.
+ noldu soyle bakim.
- amina koyim be sözlük.
+ silin bu ibneyi.
Sözlükte am olduğunu zanneden yazar. Kardeşim bunca yazar sözcükte am olduğunu bilse zaten koyardı, bu iş sana kalmazdı.

Geçmiş olsun. Randevunu al, pazartesi sabah erkenden psikolog'a görün.
Hepinizin amk.