bugün

Gerçek gezi bu değil diyenleri duyar gibiyim.

Mesele ülkeyi düşünmek degil sen.anlamadin mi ?
meselenin ağaç meselesi olmadığını çok güzel anlatan gezici.
Cavadzade günümüze gavatzadeden gelmektedir.

Kaynak : dübürüm.
sonuçta savunulacak bir görsel söz konusu olmamakla birlikte, anlaşıldığı kadarıyla gezmeye gitmiş, turist modunda da polislerle resim çekilmiş. bundan gerisi , moral vermeye gitme falan anca zorlama yorumlardır. hele bir de arşiv taraması yapıp gezi olaylarıyla bağlantı kurmak, bütün gezicileri de böylece bahaneyle yaftalamak falan tam şark kurnazlığı olsa gerek.

tabii ki yine de bu poz kendisine yakışmamış.
her koşulda teröre ve teröriste verdiği desteği kadın ve uyuşturucu satıcısı zenci teröristlere de veren anadolu çomarlarının uzuvlarını alev alev yakan bir kardesimizdir.

bu comarlar terörist destekler, tır yakalatır, gezici kardeşlerimiz polis destekler. fark budur.
bakıyorum fotoğrafa, valla moral vermeye gitmiş polise, çok net..

yine büyük resmi görmüşsünüz elhamdülillah, helal olsun..
şoklardayım tepkini verdiğim doğrudur...
kadını tanımam etmem. görüşü de beni alakadar etmez. gezi zaten ünlü kesimlerin marka olma mekanına dönüşmüştü. oraya gelen ünlülerin büyük kısmının herhangi bir derdi yoktu. tek dertleri daha fazla ünlenmek, sosyal medya da görünmek. normal insanların bile bir kısmı yine bu amacı güdüyordu sosyal medyada bende bir kendimi göstereyim kafası.

abd de zenci olayları ise apayrı boyut. bu adamlar bizim burdaki saat satan zenci arkadaşlar değiller. bol bol pis iş çeviren adamlar. gezi de yüzbinler sokaklara aktı. ölenler oldu. sonrasında keskin nişancı tüfeği ile polise mermi sıkan bir geziciye şahit olmadık. ama abd de bu var. demek ki ortada masumane bir şey yok. ha abd polisini de bilmem etmem burada yazanlarında bildiğinden şüpheliyim. iyisi vardır kötüsü vardır her ülkede olduğu gibi. abd de iç savaş çıksa da oh ne güzel der geçerim o da ayrı mesele.
Bu kadının kafasından istiyorum.
Evet o polisler tabiki de kadınların yüzüne biber gazı sıkmıyo ve ya saçların dan çekip dövmüyorlar çünkü o ülkenin vatandaşları kendi polislerine taş atmıyo veya saldırmıyorlar. o orospu da burda geziyi destekleyip benim ülkemin polisine karşı durup orda amerikalı polislerin sikini yalamaya gidiyor.amına koduğumun fahişeşi.