bugün

pompa üzerine kuruludur. kimse buna sevişmek falan demesin. iki gündür tanıdığın biriyle yatmak sevişmek değil, düpe düz pompadır. dizilerde hep görüyoruz, tanışır şimdi bunlar böyle birinci gün yakınlaşma olur, ikinci günde erkek kadını evine bırakırken kadın kahve içme daveti yapar. o gün düzüşürler. sonra bir bakarsın ertesi sabah aman allahım ! sanki yıllardan beri birbirlerini deli gibi seviyorlarmışçasına sarmaş dolaş uyanıp birbirlerinin gözlerine bakarlar. zannedersin büyük bir aşk yaşıyorlar. halbuki aralarında hiç bir sik yok, sadece pompa üzerine kurulu bir ilişki. bunların evlilikleride fazla sürmez. * en fazla iki bilemedin üç yıl evli kalırlar. çünkü bunlar sevgi nedir, emek nedir bilmezler. her şeyleri pompadır. iki üç senede aynı kişiyle yatınca dayanamazlar, sıkılırlar. kimseye bağlı kalamazlar.

(bkz: iğrençsiniz ibneler)

ilgili video: http://www.youtube.com/watch?v=OtBAPOg5nnc
barda başlar, evde devam eder.
sürekli yatmaları, birbirlerini aldatmaları ve çıktığın kıza bir çok kişinin önceden girip çıkmış olması iğrenç olsa da, öpüşme olayının rahat olması harika bir şeydir. duygular sel olur gider. öpüşmek candır.
medniyettir efendim medeniyet fazla takılmayın.
sözlük yazarlarının amerika'dan bildirdiği aşk anlayışıdır. Görünene göre bir dünya yazarımız yıllaaarr yıllaaaarrdır amerika'da ikamet etmekte ve her türden amerikalıyla içli dışlı olmaktadır. Yok eğer cnbc-e / fx düzleminde bu kadar amerikan kültürü külliyatı edinilmişse ancak gülerim ben buna, hem de kaba etimle...

edit: sonra da iki kıytırık habere bakıp türkiye hakkında atıp tutan amerikalıya avrupalıya demediğinizi bırakmıyorsunuz ya ben ona gülüyorum. Hayır arkadaş nasıl vardın bu kanılara, hayatında kaç amerikalı tanıdın, hem de amerikalı denilen şey türkiyeli kadar bile homojen değilken?... Hiç beyaz ırktan insanın yaşamadığı amerikan kasabaları var, hiç ingilizce bilmeyen milyonlarca amerikalı var, hayatında zenci, hispanik, uzak doğulu, müslüman vs. görmemiş milyonlarca amerikan köylüsü var, okuma yazma bile bilmeyen milyonlar var, amish'i var, new yorklusu var, başını işten akldıramayan seattlelısı var, nasıl hepsini tanıdın, bir potada erittin de hüküm verdin yahu?
'one night stand' adıyla anılır. Ve hayatın anlamını çözmüş insanlar arasında çok popülerdir.