bugün

Bunu ancak yaşayacağı şeyler hakkında fikir ve bilgi sahibi olmak isteyen cesaretli insanlar yapar.
Kan görmeye dayanamayan, iğne gördü mü topuk kanı alınan bebek gibi zırlayan tipler anlamaz.

Geniz ameliyatı olmadan önce birçok geniz ameliyatını izledim. izlerken hayli keyif almıştım. Ardından da ameliyat endişem gitmişti ve bakın korku demiyorum, basit bir endişe diyorum.
Tavsiye ederim ameliyattan tırsanlara.

Edit: bypass da izledim, envai safra böbrek taşı ameliyatları da. Beyin tümörü de, çeşitli otopsi ve kadavraları da.
Ben sadece kendi ameliyatımdan örnek verdim. Diğerlerini de severek takip ediyoruz. *
insanı daha da korkutan eylemdir.
Yapmayı çok istediğim ama cesaret edemiyorum. Ne olursa olsun bitsin tribine giriyorum. Sonuçta karnına çiçekler koyup koku sıkmıyorlar, baya baya bıçakla boydan boya kesiyorlar.

(bkz: Korkunç)
sık ameliyat olan biri olarak çokça yaptığım eylemdir. nasıl kesileceğimi bilmek hakkım.
Hiç gerek yok...umbilikal herni için ameliyat oldum geçen sene açık olarak, öncesinde izleseydim ameliyatı yapam prof. Değil sevdiğim bir Abim, babam olsa razı olmazdım.