bugün

kız arkdaşının kafasını kesip gitar kutusuna koyduktan sonra çöp konteynırına atan çocuğun dişi versiyonu.

http://www.haberturk.com/...cat=180&dt=2009/12/05
grup seksi reddeden meredith kercher'ın katili. 26 yıl hapse mahkum edildi.
bu şıllıkta öyle bir moda girmiş ki, dünya beni konuşuyor, kimseyi iplemiyorum havaları falan. Kendisine hatırlatırım, manson family üyeleri de yakalandıklarında kol kola girmiş ona buna meydan okuyorlardı, yaş 50'ye gelince ne olur bizi çıkarın, çok pişman olduk artık deyip yalvarıyorlardı yaptıkları için. shannnon tate'i öldüren shirley'di sanırım adı hapiste öldü. Fil gibi şişmiş kafasıyla cinayet işlediği zamanlardan çok uzaktı, senin geleceğin noktada budur. Merak etme o güzelliğin baki kalmayacak, bak bakalım manson family üyeleri bugün ne halde.
grup seks isteyeni reddetmemek lazım demek ki dedirten olayın baş kahramanı.
iddiaya göre öğrenci değişim programıyla gittiği italya'da ingiliz ev arkadaşını grup sekse karşı çıktığı için öldürmüştür. şu sıralar delillerin düzgün toplanmadığı savıyla masumiyeti kanıtlanmaya çalışılmaktadır, ilginç bir dava. bir de film çekilmiş amandayı hayden panetiere canlandırmış.
2007' de italya' da işlenen cinayet maktulü ingiliz Meredith Kercher' in katili olup olmadığı belli olmayan dişi kişi. italya' nın sakin kasabası Perugia' ı dünyaca ünlü hale getirmeyi başarmıştır.

--spoiler--

cinayet davası hakkında bir sürü çelişkili bilgiler verilmektedir. mesala bir haber kaynağında Knox' un erkek arkadaşı Raffaele Sollecito ile birlikte eve döndüğünü yazıyor, bir başka haber kaynağı ise toplu sex ekibi oradayken Meredith i çağırdıklarını belirtiyor. sonradan yapılan soruşturmada Knox' un ve çakar' ının DNA' ları cinayet bıçağında bulunuyor ve mahkeme 26 yıl hapis cezası veriyor. amerikan medyasının ilgisini çeken durum, belgesel ve film haline geliyor. bu noktadan sonra temyiz de işler değişmeye başlıyor. katil bilinenen amanda aplamız, ortada bu kadar çelişkili durum var iken masum oluveriyor. 03/10/2011' de olucak yeni duruşmadan masum olarak beraat etmesi bekleniyor. üzerine de abd tv leri röportaj için milyon usd leri gözden çıkarıyor. içeride de kitabını yazmış bir güzel....

garip bir durum ama haberlerimizde eksiklikler nedeni ile kafamda cinayet durumu bir türlü oturmuyor.

- çakar' ının durumu ne oldu ? o da suçluydu..

- polis cinayetin hırsız tarafından işlenemeyeceğini belirtiyordu. içeride cam kırıkları bulunmuştu. zira o yükseklikten o cam kırılamazmış. şimdi ne oldu da durum değişti ?

- Foxy Knoxy' in avukatı Bongiorno, olay yerini inceleyen ekipten birinin eldiven takmadığını ortaya çıkarınca delillerin bir kısmı geçersiz sayıldı deniliyor. Bir eldiven midir DNA izlerini değiştiren ?

- Avukat daha sonra mahkemeyi bazı tanıkların ifadelerinin de yalan olduğuna ikna etti. Avukat daha başarılı bir yalancı olamaz mı ?

- En basit soru? Bu cinayeti kim işledi ?

--spoiler--

Bilenler varsa beri gelsin...
ikinci o.j. simpson vak'ası. veya amerikan vatandaşlarına diğer milletlere mensup insanları öldürmek serbest bilemedim.

beraat etmiş bugün itibarıyla.
Bütün dünyanın konuştuğu cinayetten beraat eden kimine göre melek yüzlü şeytan sanık.
italya medyası ile amerikan medyasını birbirine düşüren kız.

http://www.ntvmsnbc.com/id/25285001/
milyonlarca doları cebine indirmesi an meselesi olan kişi.
kim ne derse desin ben kızın suçlu olacağına inanmıyordum zaten. yerinde bir karar olmuş beraat etmiş olması.
amerika deplasmanda kaybetmeyi sevmiyor.el birliği ile suçlu olduğunu düşündüğüm bu kadını özgür bıraktırmayı başardılar.
amerikanın en zenginlerinden biri olacak katilimsi.
katildir, degildir orasini bilemem ama benim icin bu olay amerikali olmanin gerekliliginin bir gostergesi daha. adamda kessen bir sekilde kurtariyorlar hem de parayla pulla, sanla sohretle abat ederek. raffaele sollecito'da beraat etti ama ne milyoner oldu ne bir sey. elemanin yuzune bile bakan yok. belgesel bile kizin perspektifinden cekilmis.
grup seksi reddettiği gerekçesiyle arkdaşını satanist ayinine kurban veren melek yüzlü şeytan. her sabah onunla bir olup illuminatiyi yok ettiğimizi hayal ediyorum. ne sapkınca ama. bilindiği üzere birkaç yıl içinde amerika da servet sahibi biri olarak yaşamaya başlayacaktır.
mahkemenin sevgilisiyle birlikte suçlu bulduğu ve 28 yıl hapis cezasına çarptırması ile sonlanmıştır sanırım. erasmus yapacaklar bir daha düşünsün. *
detaylı bilgi: http://www.independent.co...chers-murder-9097521.html
Amına kızgın demir sokulası bir orospu. Içinin güzelliği dışına vurmuş lafını da Çürütüyor bunun gibi amlılar. Umarım hapiste en azgın tecavüzcülere meze olur. Amen.
(bkz: dişi şeytan)
Kaç sene geçti, hala suçlu olduğunu düşünüyorum... Bir de bu kıza güzel diyenlerin aklıma tüküreyim. Yılan gibi bakışları var. Hele ki ilk tutuklandığı dönemde mahkemeye çıkarılırkenki fotoğraflarına bakın, sırıtıyor resmen. Oda arkadaşı öldürülmüş, kendisi cinayet zanlısı, bu pis pis sırıtma neyin nesi? En çok da o pis sırıtma beni inandırıyor katil olduğuna. Tiksinç kadın.
çoğu amerikalının suçsuz gördüğü kişi. iyi de katil kim amk? kız kendi kendine mi tecavüz etti?
dna goygoyuna kurban giden hatun.

italya dediğin ülke her ne kadar ab'nin kurucu üyelerinden olsa da bizden çok farkı yok. yani baştan savma işler konusunda bizim hristyan versiyonumuz gibi düşünün. belli ki bu herifler, olay yeri inceleme yani cinayet mahaline haldır huldur girdiler. zaten bu dna denen nane boktan bişey, kolunu kaşıdan koltuğa moltuğa dna parçaları dökülüyor.

şimdi diyeceksin sen ne diyon lan değişik.

bu kızın suçlu bulunmasının temel delili bıçağın sapında amanda'nın, ucunda da öldürülen kızın dna'sının olması. ancak ufak bir sorun var.

yapılan detaylı analizde bıçak sapında 2 yabancı erkeğin daha dna'sı vardı ama olay o kadar medyatik ki kimse dikkat etmedi ve sadece kızın dna'sı var dendi. bu sırada ciddi uluslararası medya baskısını unutmayın. ayrıca öldürülen kıza ait dna da kanıt için yetersizdi.

tabii doğal olarak diyoruz ki kim kesti lan kızı?

aslında olay basit aga. bunlar toplandılar o gece, hap map ne varsa götürdüler hatta ortamda yabancı herifler de vardı. o sırada kurban kız geldi ''yeter lan sizin yapacağınız partiyi sikeyim'' dedi bunlar da tabii kafa dumanlı ''vay sen misin diyen'' ayağına kızı kestiler.

sabah tabii hatırlamıyor hiç kimse.

sonra olaylar gelişir tabii..