bugün

Bunları sikip sikip bırakıyorlar sonra erkekler çok re rö.
Ne bok yiyosan ne bana ne.
bunu diyen insan(!) "sen evlenilecek kız değil eğlenilecek kızsın" sözünden büyük rahatsızlık duyar, halbuki bunu kabullenen ve benimseyen yine sensin.
Haklı bir söz. Sonuçta her şey kendi elinde.

Sen öyle yapıyorsun orospusun o zaman demek asıl yanlış olan.

He bana ters bir kız tabi. Ama ister elletir, ister dilletir.

Kime ne?
Nasıl yırttın haya perdeni bu kadar Perdebirun mahluk.
(bkz: My pussy my rules).
şöyle de bir şey var ki paran varsa yancıkta, yarrak oynar amcıkta.
genelde çirkin kızların sözleridir. ilginç değil mi? çirkin olunca amın değeri düşüyor sanırım. oysa namus namustur...
acik sozlu cesur kadin seviyorum seni.
(bkz: başkası adına utanmak)
yobazları kudurtmuş sözdür ama burada kükreyen yobazların gidin ensar tecavüz olayına bakın hiç adlarını görmezsiniz görseniz bile böyle kudurmuş saldırgan şekilde değildir.

beden onundur ve tecavüz yoksa buna kimse bir şey diyemez tabi.

ayrıca am onun değil mi?

onun, ee dilletince neden sorun olsun ki?

hiçbir şey olmaz.
bu söz beni çok tahrik ediyor amına koyayım senin.
(bkz: bir kadın olarak sus)

şimdi yukarıdaki söz türkiye'de ne kadar eleştirildiyse, "am benim dilletirim, bağ benim belletirim" sözü de o kadar eleştirilmelidir. ama sallayan yok. neden? çünkü bunu sokaktaki bir kadın söyledi. ama diğerini bir devlet yetkilisi söyledi...

bu bile bu ülke insanının bilinçaltını açığa çıkarıyor..
herhalde senin
ister dilletirsin ister belletirsin, bizi hiç ilgilendirmez.
bizim ki dilden, belden bize de birşeyler düşermi telaşı.
Ben kaşarım demenin alternatif yolları.
(bkz: ayyaş çapulcu detected)
bazen bu hümanist takılan kesimi ciddiye alacak gibi olsam hemen bu kadın aklıma geliyor ve onları ciddiye almıyorum. Dilletin anasını satayım.
Mide bulandırır.
Eğer gerçekse hakikaten yazık ben bu kadar kirli bir ifade görmedim.
görsel
benim bedenim benim kararım gibi bişey ama bacılardan biri hızını alamamış abartmış ahah.*
Valla sen am benim dilletirim dersen erkek milleti seni sadece am olarak görür. Buna kızmayacaksın.
görsel
Söylenişi fazlasıyla kaba olsa da özünde yatan protesto haklıdır.

Adamlar bedenlerine müdahale ediyorsunuz diye pankart açıyorlar. Bu defa da pankartlarını tiye alıyorsunuz.

Çok mu komik amk ülkesinde hâlâ birilerinin seviştiği için öldürülmesi, ortalık malı haline getirilmesi veya zorla evlendirilmesi?

Dalga geçin bu kadınlarla, geçin geçin.
Bu arap mantalitesinin bedelleri şimdi hepimiz ödüyoruz, ödeyeceğiz.
(img:#1257654)

Hiç.
kisisel özgürlük adina söylenmis bir cümle.
yani demek istiyor ki; "beden benim, hayat benim. Kime ne?" Hakli olmasina ragmen, cümlenin kullanimi türkiye sartlarinda farkli yorumlanmaktadir. Türkiye toplumunun ahlaki degerlerine ters düsen bu cümle, kisiyi o toplum tarafindan dislanmaya itmektedir. Ayrica; kisinin cinselligi nahmarem olarak kabul görülmektedir. Türkiye'de son yillarda kadinlarin ikinci sinif muamelesi görmesi de buna etkendir. Aslinda; bu cümle erkek egemen topluma bir baskaldiri olarak degerlendirilebilinir.
bir kadin böyle bir toplumda böyle bir pankart acmis ise; "ne oldu da bu pankarti acti?" diye sormadan elestirmek olaylara yüzeysel baktigimizin göstergesidir.

bir erkek olarak sunu gönül rahatligiyla söyleyebilirim. Türkiye'de daha kendi ayaklari üzerinde durmasini beceremeyen bir cok erkek varken; bir cok kadinin hayata karsi mücadele vermelerine saygi duyuyorum. Baba parasi yiyip, anne otelinde konaklayan, tabiri caiz ise henüz bir baltaya sap olamamis erkek evlatlarin bu cümleyi elestirmeleri de ayri bir ironidir.