bugün

kartal'ın yeni belediye başkanı.
doktordur, süper renkli gözleri vardır * bir de kartalın belediye başkanıdır.
kartal'ın akp'nin elinden alınmasına vesile olmuş isim.
eski mhpli bashekimdir. yeni chpli, belediye baskani..
15 yıl sonra, kartal ilçesine chp'den gelen ilk belediye başkanı.
operatör doktordur kendileri.
eski kartal ssk başhekimi.

neyse, dün sabah evden çıktım, geçerken bir baktım kahvehanede bi amca var, ışıl ışıl parlıyor kendisi. ( kel olmasından kaynaklı olabilir tabii.. ) fark ettim ki, belediye başkanımız. sabah esnafı ziyarete çıkmış.

ayrıca 19 mayıs şenliği için, manga ve bulutsuzluk özlemi'ni getirerek gönlümüzü fethetmiştir.
göreve gelmesinin üzerinden 1.5 yıl geçti.bu süre zarfında kartal için bir çok yenilikler,güzellikler yaparken,gerçekten halktan biri olduğunu da her zaman için hissettirdi.kendisini yakacıkta bir kebapçıda da gördüm,ayazmadaki çay bahçelerinin birinde de gördüm,real alışveriş merkezinin yazlık sinemasında hanımı ile beraber film izlerken de gördüm..ne diyeyim,böyle başkan dostlar başına..
başkanlığı döneminde galatasaray'ın yeni stadından en pahalısından 2 loca satın alınmıştır. yazın sivrisineklere karşı ilaçlama çalışması yapılmamıştır. organik gıda pazarı açılmış, adalarda sosyal tesis (plaj galiba) yapılmıştır. bol bol da vur patlasın çal oynasın modunda hayat belediye için sürüp gitmiştir. seçim kampanyalarında aktif rol oynayanlara belediyede işler verilmiştir. iş başvurusu adı altında insanlara doldurtulan formlardan cep telefonları alınarak bir data oluşturulmuş ve belediye etkinlikleri sms olarak duyurulmaya başlanmıştır. belediye çalışanlarının yetkin insanlar olmadıkları görülmüş ve her birinin bir başkasının kuyusunu kazmaya çalıştığı gözlemlenmiştir. resmi bir kurum (hatta herhangi bir kurum) için çalışanların eğitim, yetkinlik ve davranış seviyeleri oldukça aşağı seviyelerdedir. bildiğim bir projeleri daha var ama henüz hayata geçmediğinden gizli bilgi olarak düşünüp yazmıyorum.

oyları çantada keklik sanıyorsa çok yanılmaktadır. kendine ve başında olduğu kuruma acilen çeki düzen vermelidir. akp'li yönetimden kalan borçlar dolu anlıyoruz da ilk göreve başladığı zaman ile şimdi arasında kendisinde meydana gelmiş olan değişimi de gözden kaçırmıyoruz.

edit: bir de tapu dağıtacaklarmış. ne hakla belediyenin olan parselleri veriyor anlamıyorum. ben gecekondu yapmadım, devlet arazisine konmadım diye enayi oluyorum yani. böyle adalet anlayışının ta içine...
gece vakti eşiyle minibüse binen belediye başkanı, kartal' ın merkezinde olan ama atıl durumda bulunan sokaklarını ışıl ışıl yapmış, caddeler hareketlenmiş, cafeler açılmış, onlarca kişiye iş imkanı yaratmıştır. kartal' da hiç iş yapmadı diyenler heralde aynı kaldırımın eski başkanlar döneminde olduğu gibi 10 defa yenilenmesini falan bekliyor.
kartalın içine eden belediye başkanı. kartalın çok ihtiyacı varmış gibi ankara caddesi * nin arka sokaklarını barlar sokağı yapmıştır. gece karanlık olduğunda oradan geçmek artık cesaret ister olmuştur özellikle yalnız başınıza bir bayansanız. ayrıca akp belediyesinin rant için yaptırdığı meydandaki kocaman belediye binasını da "ben kullanmıyorum" demiştir. kocaman devasa binada sadece kaymakamlık mevcuttur o da boş kalmasın diyedir. kartal meydanına kocaman ve çirkin bir neyzen tevfik heykeli yaptırmıştır çok ihtiyacı vardı kartalın bu heykele. tee allahım ya klasik chp zihniyeti işte.

görsel

yunus mh tren istasyonunun ilerisinde devletin sağladığı villada dünyanın masrafını yapmıştır yine devletin parasıyla. önümüzdeki seçimlerde yine aday gösterilmeyeceğini ve chp nin başka birini aday göstereceğini düşünüyorum. ancak kazanması bu sefer imkansız. chp kartalı alamayacaktır.

akp belediyesi soydu gitti, chp belediyesi de soydu *gitti. bu sefer başka bir parti adayının denenmesi gerekiyor.
%41,3'lük oy oranıyla CHP'den Kartal Belediye Başkanı olarak seçilmiştir.

CHP'li Başkan’dan engelliye büyük terbiyesizlik!

http://www.akithaber.com/...-terbiyesizlik-38712.html
Son yaptıklarından sonra bidahaki seçimlerde oyumu ondan yana kullanmamam gerektiğini söyledi.
beyin çeperleri saçları gibi dökülmüş belediye başkanı.

yok oğlu gibi yakınmış yok bilmem neymiş. bu ne terbiyesizlik. sen kimsin? oğluna böyle bir şey yapsan sana demediğini bırakır mı acaba topluluk önünde rezil ettiğin için...

bırakmaz. o zaman geçeceksin çok yakınız hikayelerini.

acilen ihrac edilmesi gerekiyor.
Sene başında rant kasmak için öğrencilere ilk ve ikinci dönem olmak üzere burs vereceğini söyleyip daha ilk dönemin bursunu bile yatırmayan belediye başkanı. Ulan ikinci dönem geldi vizeler bitti, 1 ay sonra finaller var daha ilk dönemin parası yatacak. Şimdi de ikinci dönemin parasını yatırmamak için kırk takla atmakta. Komünist itlere afiş parası dağıtmaktan belediyede para bitti herhalde. Bursunda, belediyen de yerin dibine batsın. Sanırım Yarın ki derbiyi stadyumdaki en pahalı locada izleyecek.
(bkz: johnny sins)in türk vesiyonudur.
kartal belediye başkanı.
görsel
görsel
görsel