bugün

çıtçıtlı badi ve erkekler için yansıması olan yün içlik dönemi açıldı.

seksiler yasta.
sözlüğe çok hızlı bir dönüş yapmıştır. Fotoğraf atması an meselesi.
allah onun belasını versin. geçen gün tam 45 dakika don diye onu indirmeye çalıştım.
sezonu gelmiştir. giyiyorum oh sıcacık. belim açıldı derdi yok, üsume derdi yok mis gibi.
(bkz: zıbın giyen hatunla sevişmek)
(#25947124) derde bak, hizaya gel. (bkz: derdini sikeyim butonu)
(#25924463)

alamadı ayrıldık yazarı.

(img:#709479)
amacı ne, anlaşılamamıştır. yeni nesil trol.
Onberinci nesilden hızla giriş yapan yazardır. Tavsiyem odur ki; troll mroll diyenlere aldanmasın. Soluksuz sikerler haberi olmaz.
harun abi bile yaninda hafif kalir dedigim yazar boktan hikayler yaziyor ve kizlarimizin akillarini celiyor ayrica kendisi iyice azmis herhalde (bkz: harun abi koş yetiş) (bkz: yaniyor itfaiye çağırın)
hoşgeldin harun abi geç otur soluklan şoyle.
Yazarları duşa sokmak için yemin etmiş olan yazar.
troollüğü yanlış anlayan azgın at..
Olsun sen yine de göster.
Sapıktır sanırım. Evet evet sapıktır. Kuklanın tahtını almaya çalismaktadır. Almasındır o da igrenctir. Troll olmasındır.
Erkek oldugu konusunda tek entry ile emin oldugum yazar.
Bebeklik doneminin en guzel esyalarindan. Kendiside o kadar temiz ve saftir umarim. iyi geceler olasi yazar.
Bence degil.
iki satır erotik bir şey yazıp dikkat çekmek isteyen yazar.

ben desem şöyle bi' sevgilim var geçen çatır çatır seks yaptık diye kimsenin dikkatini çekmek bu gelmiş yok göğsümü soğuk eliyle sıktı, ıslak ıslak yumuldu falan deyince prim yapıyor. sonuç olarak sikişiyorsun nedir bu kadar tantana?
troll olduğu düşünülüyor. (bkz: düşünüyoruz) (bkz: baya baya biz)
Sapık troll.
kanımca evet.
#25912028 apaçık harun abidir.
edit: kadın elbette seks konuşabilir ve zevk alabilir. ama buna sanatsal bi boyut katmaya çalışması harun abi olma ihtimalini arttırmıştır.
Eglenceli girdilerini okudugum yazardir.
hoşgelmiştir.