bugün

alış veriş merkezlerinde müşterilere bilgi vermek amaçlı anonslardır.

anons yapan kız: müşterilerimizin dikkatine giyim reyonunda pantolonları indirdik. tüm müşterilerimizi bekliyoruz.

müşteriler: bekleyin geliyoruz.
- vakko mağazasının önündeki kırmızılı arkadaş, bi bok almayacağın belli. kalabalık etme. kaç gündür takip ediyoruz, tek kuruş harcamadan saatler geçirdin alışveriş merkezinde. ayıptır yahu..
+ sen kırmızı kazaklı. pahalı dediğin çeket başka yerde 300 ytl. nbr.
.....dikkat dikkat. mağazamız 10,30 da kapanacaktır. sonra vay ben duymadım vay ben bilmedim demeyin.
- tuvaletleri de görebiliyoruz buradan.
+ bir adet bayan çantası bulunmuştur. kaybedenlerin müşteri hizmetlerine acil başvurması gerekmektedir.

5 dk. sonra;
+ bayan çantasının sahibi hala gelmedi. çanta titriyor.

10 dk. sonra;
+ az evvelki sözkonus çantayı açmak zorunda kaldık. içinden vibratör çıktı. sahibi gelmeyecekse en azından nasıl kapandığını tarif etsin.

15 dk. sonra;
+ bayan çantası sahibi utanmanıza gerek yok.

20 dk. sonra;
+ çantayı vileda kovasına soktuk. sustu. gelmenize gerek yok.

30 dk. sonra;
+ 5 yaşlarında bir erkek çocuk bulundu. sahibi müşteri hizmetlerine gelsin.

40 dk. sonra;
+ o değil de bir çanta sahibi vardı ne oldu ona?
- erkekler tuvaletindeki kol kalınlığındaki boku çıkarabilmiş arkadaş, lütfen danışmaya..
10 dakika sonra
- arkadaşım, kızacağımızdan değil, o gotü merak ediyoruz..
5 - 6 yaşlarında sarışın bir erkek çocuğu bulunmuştur çocuğunu kaybedenler danışmaya geliverin gari.
5 - 6 yaşlarında esmer bir kız çocuğu bulunmuştur, gelin alın lan şunu zırlayıp duruyor iki saattir.
sayın müşterilerimiz. 5-6 yaşlarında çocuğunu kaybeden iki anne bulunmuştur. acaba bunlardan hangisi diğerinden daha salaktır.
- lan tükürme lan yere herif arkandan temizliyo!
+ hay ...
-fotoğraf çekilmek veya hiçbirşey almamak için gelen fakirleri lütfen çıkışlara doğru ilerleyiniz.
2 koli yımırta alan 4 koli yımırta bedava. (bkz: bim)
Gündemdeki Haberler
güncel Önemli Başlıklar