bugün

Sarı bulaşık eldiveni ile minimum temasta bulunarak alınıp bir poşete atılması gerekir.
Mümkünse başka bir poşetin içine konularak sağlam şekilde düğüm atıldıktan sonra komşunun kapısına bırakılık kapı çalınır ve kaçılır.
Kendi düşmesin de. Çocuklar götürürler donları v.b sorun teşkil etmez. Komşlukta olur öyle rüzgarın azizlikleri..! Alttan üste uçurur. Üstten alta uçurur. Her yere uçabilir yani. Redd bull kanatlandırır. Hemen de kalbinizi bozmayın.
Yer çekimi istifa.
Alt komşu dama çıkıp public sex yapıyor olmalı başka türlü alttaki komşunun sütyeninin üstten düşmesinin izahı yok.
Gece gece insanı şaşırtır. Evet.
Başlık hortlatmak gibi olmasında, ne kafalarda entry yazmışım yaww. Newton fiziğine göre hayal olsa da belki kuantum fiziğinde gerçekleşebilecek hadise. Gönlümüz gerçekleşmesinden yana tabii, belki alt komşumuz sütyenini istemeye gelir belli mi olur?
Komşuluk vazifesi hemen götürmek gerek. Evet.
teknik olarak imkansızdır. bolkonunuza düşün bir şeyin alt komşudan olma ihtimali yoktur ha düştüğü kesinse alt komşudan değildir o.

edit: bravo amk her eksinizde newton 15 derecelik açıyla mezarında ters dönüyor.
(bkz: paralel evren)
belki balkonu müsait değildir, üst komşunun balkonuna asıyordur çamaşırlarını...
olabilir yani, ümidinizi kaybetmeyin.
Alt komşununun balkonuna tanga düşmesinden daha münasip olan sütyen düşmesidir.

85c aşağısı ise kimine göre ilgi çekici kimine ise değildir.
Alt komuşu değildir o , üst kattakinindir.
Düşse de almam öyle bişe istenir mi be. Bide bedenine felan baksa yerin dibine girerim.
Üst komşu ile halleniyordur oradan sana birşey çıkmaz ümitlenme.
Heyecandan koşup hemen başlık açmış sütyeni alt komşudan düştü sanıyor sakin ol ve birden yüze kadar say arkadaşım.
Tuhaf hissettirir. Evet.
Yer çekimine meydan okuyan sütyendir.
Fizik kurallarına aykırı. Abartı.
Gelip istemesi daha tuhaf olurdu..
Üst komşunuzla ileri ilişkileri var demektir.
Sokağınızda Hortum çıkma ihtimali ile aynı şansa sahiptir.
An itibari ile ekşi sözlük yazarı yazarı (bkz: cevirimanyagi) tarafından araklanan ve ekşi sözlükte kullanılan uludağ sözlük başlığı. Tarih bunları da gördü :d
Düşmemiş çıkmıştır.
evet ekşide bende gördüm bu konuyu şu anda.
bu bu ayıptır tek kelimeyle.
Olm o ancak fırlatmıştır yani.