bugün

Sevdiği kadına sevgisinin sahiciliğini, tüm samimiyetini kanıtlamak isteyen iyi niyetli erkek eylemi.
Off bu benim hayalimdi, sevdiğim beyin alnına komple adımı yazdırmak istiyordum. Altına da "tarafından sahipli" yazacak, tüm herkes başının bağlı olduğunu anlayacaktı...

görsel
Çok şanslısın kız sibel. Kıymetini bil çocuğun...
Bu harika aşkın tamamlayıcısı diğer dövme fotoğrafları için:
https://twitter.com/okulu.../1160322700562374656?s=19
Sayko eylemi.

Şşşttt!Sakin ol şampiyon diye uyarılması gerekirdi.
Lakin çok geç!
Adam aşkını göstermek isterken yeni nesil yüzü dövmeli trapçilere dönmüş.
(bkz: kim bilir ne halt yedi de yaptırdı)

Sibelinmiş, peh. Ananın adını yaptır delikanlı.
boynuzların çıktığı yer değil mi ora yav...
Çıtayı yükseltmiş ama şimdi. Bundan sonra kriterlerim arasına , ismimi alnına dövme yaptırılması da eklendi.
Bir sibel olamadık be..
(bkz: soy boy)
(bkz: afc)
Çıtayı everest dağına sabitlemiş erkektir.

Adeta alın yazısı "sibel" olmuştur.
Mal herif.
Sibel adına kaygılıyım.
Çünkü belli ki, Sibel ya bu abinin ya kara toprağın.
Sik kafalıdır.

Hiç bir kadın köpek istemediği için terkedilecek adamdır. Bunların hikayesi karakolda mahkemede felan biter.
kızın adı " okşan " sa yandı.
Herhangi bir sebepten Sibel tarafından terkedildiğinde, Sibel’in canına kast edebilecek adamdır. Böyle manyakların aşk hikayeleri ya cezaevinde ya da randevu evinde biter.
Sibel o abinin. Bu saatten sonra Sibel'in başka bir sahiplik eki alması imkansız.
damgalanan erkektir. kendi kendini damgalamıştır ve bu cıvıklığını sevgi/sadakat gösterisi sanıyordur.
ben damgayı alında yazı şeklinde değil, boyunda mor severim.
ileriki zamanlarda pişman olacak şahıstır. evet.
altına da keriz yazdırsın.
Hep aynı isimde sevgililer bulmak zorunda kalacak erkektir.
Ayrıldığı zaman b*ku yiyecek olan erkektir: Ya Scarface olacak, ya da Mike Tyson. Ayrıca bir kadına olan sevgiyi de böyle salak saçma şeyler yaparak ifade etmek şovdan başka bir şey değil.

Çok seviyorsan ve g*tün yetiyorsa, adını dağlara yazardın aşkının. Öyle vücuduna boya enjekte ettirmezdin.