bugün

Ayyaştır.
alnını secdeye para için götüren akp'lilerden bin kat iyidir.
Hırsız değildir.
Hesapta namaz kilanlarida goruyoruz. Ihaleye fesat karistirmak, hirsizlik, degnekcilik, vatan hainligi gibi bir cok vasfi tasiyorlar.

(bkz: chpden gotum gotum korkanlar)
her namaz sonrasi allahima dua ediyorum bize ataturk gibi bir lider gonderdigi icin. yani chpliler namaz kilarak, cumaya jeepler ile giderek gosteris yapmaz. ibadet allah ile kul arasindadir. ibadetini dillendirmek niteligini kucultur.
kişileri din ile yargılamayan ve insan olmak için ille alnının secdeye değmesinin gerekmediğini düşünen kişidir. insanları, alni secdeye değen insanlar ve secdeye değmeyen insanlar olarak değil, iyi ve kötü insanlar olarak ayıran kişidir. tek kelime kullanmak gerekirse, insandır.
dini kullanarak hırsızları, rüşvetçileri, yalancıları ve ülkesine ihanet edenleri aklamaya ve içinde bulundukları çıkmazda unutturmaya yönelik sümeyye troll'lerinin yarattığı tiplemelerdendir. "allah" diye diye halkı soyanları unutturamazsınız.
alnı her secdeye değen yüce Allah'ın rızasını kazanacağını mı sanıyor?. ayrıca eski bir chpli olarak alnım secdeye bir çok kere değmiştir elhamdilillah. ama biz alnı secdeye değen günahkar cehennem odunlarını da iyi biliriz. bu tür başlıkları açanlar kendilerinin tam bir yobaz kafasına sahip olduğunu gösterirler.