bugün

günümüz müslimlerini pek üzecek durumdur.

hepsi birden ben en hakiki gavurum diye bağrınacaktır bu sefer. mercedes bu, bizim islamcılar pek sever biliyorsunuz.

gavurun yasasına, kültürüne hede hödö derler de mercedes'ine ayıla bayıla binerler. ulan salak, o bayıldığı mercedes o laf ettiğin kültürün eseri. senin kültürün o kadar iyiyse çıksaydı bir mercedes gibisi de anlasaydık. anca laf aq.
belki deveye binme sünnetine geri dönerler?
muhtemelen olmaz. satılan mercedes sayısına bakın ve türkiye'ye satılan mercedes sayısına bakarak oranlayın. şimdi anlaşılmıştır nedeni değil mi?
Daha az para kazanmak istiyorum demesi gibidir avrupa insanı aç mercedes alacak parası yok ya almanyada satıyorlar yada zengin arap ülkekerine zaten.
Satmasin amina koyayim onlarin.
Satmazsa satmasın benim de alacak param yok zaten.
türkiye de 91 bin, almanya´da 8 bin lüks mercedes makam aracı varmış. sadece bu bile bu başlıktaki iddiayı çürütür.
yahu bu kâfirler ne kadar geri zekalı oluyor, akıllı olanları da var tabiki, mesela alman mühendisler bu başlıktaki yorumları görse bu beyinsizler ne diyor yahu der, Müslümanı eleştirmek mi istiyorsun başka bir şey bul, Müslümanların kâfir ürünlerini kullanması hususunda müslümanlara en ufak bir eleştiri yapmak ahmaklıktır, biz onların teknolojilerini değil, dini inançlarını eleştiriyoruz beyin özürlüler, o adamların zekasına çalışma Azmine hayranız, alman mühendislerin bu başarılarını tebrik ve takdir ediyoruz, devamlı suretle, kim ilim ve bilimin yanında ise biz onu överiz, bir bilim insanının insanlığa katkısını her daim takdir ederiz, allah onu islam ile şereflendirsin diye dua ederiz, biz müslümanlar bilimde geri kalmış olsakta bilim severizdir, teknolojik gelişmeleri de yakından takip ederiz, islam hiç bir zaman bilim e düşmanlık yapmamıştır, aksine bilimi özendirmiş ve cahil kalmamamız için bizleri uyarmıştır, be amk beyinsizler madem almanyayı eleştiriyoruz diye Mercedes E binmememiz lazım, sende ozaman tayyip Erdoğan'ın yaptırdığı köprüden geçme, samimi isen bunu yapma, hem tayyip Erdoğan i eleştirip hem hizmetlerinden faydalanmak şerefsizliktir.

not; bu sözlerim sadece bu başlıkta müslümanlara sallayanlaradır.