bugün

kendisi eşsiz ve yalnız olduğundan ötürü seksi tatmamıştır. tüm bu hırçınlık abazanlıktan ileri gelebilir kanımca. hırçınlıktan kastım, yok cehennemlere atarımlar, yok sizi yakar yok ederimler diye özetlenebilir.
(bkz: ahirette göte girecek başlıklar)
Tamam sen ateistsin sen aydınsın, en coolumuz sensin, gerçeklerin farkında olan tek insansın, tüm kızlar sana hasta. bu konuda bir sıkıntımız yok ama daha ilk haftadan okulu asmışsın be evladım. orda çevir sen bu muhabbetleri hadi
Keşke baban dağla taşla seks yapsaydı da fırlamış olmasaydın.
hani o her yerdeydi*? Gören di Bilen di? Ne oldu o iş?
istediğin dine inanabilirsin veyahut inanmayabilirsin. fakat bu tür paylaşımlar senin zeka seviyeni ve toplumdaki en alt kademede olduğunu gösterir. neyin gösterişi ki bu? diyelim ki düşüncen o yönde. ateistlerin yobazlara oranla daha kültürlü ve bilgili olduğunu hepimiz bilmekteyiz fakat sen bu yaptığınla yobazlardan ne farkın kaldı be evladım.
görsel .
Yaratıcının, böyle basit öylesine aciz ihtiyaçlarının olduğunu da nerden çıkardın. insanla , tüm bu evreni ve insanları yaratan allah ı bir tutmaya çalışmak da neyin nesi ?
Tebrikler ancak cinsellik ile kafayı yemiş ateist bor kesmin aklına gelecek en iğrenç soru.

Şimdi ateistler düşünsun. Sonrada düşündüm allah yok diyorlar ya. işte bu beyinle düşüyor lar.

Go to hell.
Tövbe estağfurullah.
Bende diyorum cehennemde kim yanacak, bu kadar idiot varmış.
imandır o cevherki ilahi ne büyüktür
imansız paslı yürek sinede yüktür.
allah tektir, kendine yeter ne demek?
mastürbasyondan mı bahsediyoruz?
biraz şundan alınız ifidim, belli ki ihtiyacınız var.
https://galeri.uludagsozl...er%C3%A7e%C4%9Fi-2086290/
olm bak bu işlerin şakası olmaz. demedi deme. manyağın teki çıkar başına iş alırsın.

ha benim zikimde olmaz da bu yaptığını ciddiye alacak çok moron var.
Aseksuel olabilir. işin garibi o hastalığı yaratan da odur.
Olmayan gerçekliktir. Belki yapmıştır nerden biliyoruz. Hem zeus bile yaptıysa allah'ta yapar. Swh
bence allah yoksa bile siz yine de çarpılırsınız...