bugün

(bkz: kuran kursunda 11 yaşındaki çocuğa cinsel istismar)

allahın olmadığının en büyük ispatı çocuk tecavüzü haberleridir.

müslümanlar, çocuklara vakıflarda tecavüz ederken allah hiç bir şey yapmadan yukarıdan olayları izliyor.

allah yok din yalan.
Şimdi başlığı açan arkadaş sırf götlüğüne bir entry girmezse o zaman napacaksın? Güldürmeyin adamı. Lütfen.
Olmamasının nedeni, olmaması.
allah yok din yalan.
olmadığını ispatlamak bana mantıklı gelmedi. yoksa nasıl ispat edeceksin? ispat etmek tanıt ve kanıt göstererek bir şeyin gerçek yönünü ortaya çıkarma, kanıtlamadır.

yani eğer yok diyorsan ispat edemezsin ancak varlığını ispat edersin. yoksa zaten yoktur, ispat etmesi gereken var diyendir.

gibi.
Toplu blok başlıklarına bayılıyorum şöyle ya. Ateistler ikiye ayrılıyor bence. insan olan ateistler, ki böyle arkadaşlarım var inançlara saygılılar. Bi de başlıktaki ateistler gibi hayvan olanlar var böyle sağda solda kudurmuş bi halde dine saldırıyolar.
Kardeşim tamam sen haklısın. Tamam şimdi dağılabilirsiniz . ""(2/BAKARA-7: Allah onların kalblerine, kulaklarına mühür vurmuştur. Gözlerinin üzerinde de bir perde vardır. Onlar için büyük bir azâp vardır. (Hem dünyada, hem ahirette).""
o zaman ben sana allah belanı versin diyorum ve sen de bana bozulmuyorsun. ne güzel !..
allah ( haşa ) senin şişedeki cinin değil.