bugün

alemlerin, kadiri mutlak rabbi'nin kendi öz oğlu olan meryem oğlu isa'yı inkar etmesi, onu kuranı kerimde aşağılamasıdır. şimdi hemen mal gibi eksilemeden sakin ve mantıklı şekilde okuyup etüd edelim. ben allah'a dost olan biriym bir kere bunu baştan söyliyim, ama dost ne söylerdi, acı söylerdi. şimdi acı acı gerçekleri söyleyeceğim, siz okuyacaksınız, o da göklerden bakıp bunu okuyacak.

tamamen teknik şekilde izah edeceğim.

şimdi bir kadının gebe kalması için iki şey gerekir: a) sperm, b) yumurta. yani cinsel birleşme gerekmiyor.

kadından gelen cinsiyet kromozomları XX ve erkekten gelen kromozomlar XY. eğer doğan çocuk kız olsaydı, o zaman kadın tek başına gebe kaldı denilirdi, ama çocuk erkekse, Y kromozomu sadece erkekte olduğu için, Y kromozonunun erkekten geldiği, dolayısıyla bir babasının olduğu anlaşılır.

olayımızda allah meryem'e üflemiş ve hamile bırakmıştır. yani olay şudur:

(allah'ın nefesi) + (meryemin yumurtası) = hazreti isa.

eğer genetik olarak irdelersek:

(??) + (XX) = (XY)

görüldüğü gibi Allah'ın nefesi y kromozomu ihtiva etmektedir dolayısıyla hazreti isa'ya cinsiyetini veren kromozomlar allah'ın nefesinden gelmedir.

şimdi isteyen istediği kadar inkar etsin.

ben şahsen böyle bir durumda olsam ve birileri de "bu çocuk senindir" deseler, şahsen onu inkar etmem, sahip çıkarım. koskoca bir peygamberi sanki babasızmış gibi boynu bükük bırakmaya hiç kimsenin hakkı yoktur. velev ki ismi allah olsun.

insan insana bunu yapar mı ya, ne kadar ayıp. sen şanına halel gelecek diye kendi evladını inkar edeceksin, sonra gözümüzün içine baka baka evladım değil diyeceksin. bana ne, sen bana hep doğruyu söylememi emrettin, al bu da acı gerçekler. işine gelmiyorsa beni yalan söyleme konusunda serbest bırak, günah yazmayacağına söz ver, ben de yalan söyleyip senin durumunu idare edeyim. ne yalan söyleyecem ya, bana ne , hiç işim olmaz.

şimdi yalancılar buyurup savunma için istedikleri yalanları sıralasınlar. belki ecri vardır. en azından allah'ı savunma niyeti var ya, ona ecir vardır kesin. hadi bakalım sıçıp sıvayın şimdi. kolay gele.
hem "üfledim hamile bıraktım", hem de "oğlum değil" diyemezsin. çelişki var, birinden birisi yanlış.
açık konuşacağım. tanrının biriyle çiftleşmesi sonucu insan doğmaz. meleğin getirip birine artık ne yapıyorsa yapmasıyla da çocuk olmaz.

realizm derki çocuk olacaksa sikiş şarttır. o zaman bu kadına kim ne yaptı?

meyremin hayatı incillerde geçmez. ancak alınan bilgilere göre kendisi küçükken tapınağa götürülmüştür. yahudiler zekeriyanın kafasını kesmiştir ve zekeriyanın meyreme tecavüz ettiğini de ben duydum.

bu daha mantıklı.

ayrıca meyremin sürekli namusla üstün hale getirilmesi, sürekli bakireliğine vurgu yapılması bu tecavüzü gizleme girişimidir.
Gündemdeki Haberler
güncel Önemli Başlıklar