bugün

islam dinine saldıran acizlere karşı edilen duadır ...
allah hidayet versin demek daha doğrusu olacaktır.
hz. ömer'de saldırırdı değil mi zamanında?
başlarına büyük bir bela gelerek ıslah olurlar inşallah şeklinde devam edebilecek bed-dua
yerinde bir duadır ..
Ateistleri savunmak gibi olmasın ama tasası kimseye düşmemeli. (bkz: Allahın işine karışma)
ateistleri rahatsız eden başlıktır öyle ya inanmadığı bir yaratıcının gazabına uğramak kötü olsa gerek .. ya kahhar ..
Bırakın isteyen istediğine inansin.Benim görüşüm insanı eğer varsa bir ainav kurtaracak olan inanç değil ahlaktır.Simdi dağılın benim canımı sıkmayın.
herif cok kotu beddua etti, yapragi yedik.
Allah'ı büyücü zanneden birinin götünü patlatırcasına anırdığı bedduadır al eline bir de voodoo bebeği şiş sokarsın ateistlerin canı yanar

Bu bedduayı ateistlere edene kadar millete 15 liraya tamah etmeyi öğretip milyon dolarlık araçlara binenlere, program başına bilmem kaç dolar alanlara, Allah'ın adını kullanarak kendi kişisel tatminleri için toprak evde yaşayan gariban aile çocuklarının suriye çölünde ölüme gönderene,kuran okumayı öğretecegim ayağına düzinelerce çocuğa tecavüz edenlere,cennet vaadiyle müridlerini badeleyen şeyhlere (hoş burada şeyh haksız değil kullanmazsan kafanı yersin şeyh yarrağı),bakara suresi ile bu baraka çok makara diyene de yönlendirseydin samimiyetine inanırdım

T: bir manyak orospu çocuğu anırması.
Manyak bedduasıdır ve de manyağın imansızlığına delalettir.

Bizim kimsenin lanetinden korktuğumuz yok. Fakat sırf inanmıyoruz diye bize var olduğuna sözde inandıkları Allah'tan fazla öfkelenen manyakları hoş karşılamıyoruz tabi ki.

Yahu madem Allah var hesabını o görür. Sana ne oluyor? Neyin öfkesi? Kimin adına? Madem inanıyorsun bizim hesabımızı Allah'a bırakmak yerine neden azgın köpek gibi kuduruyorsun?

Biz inananlara sırf inandıkları için kızgın değiliz, düşmanlık da beslemiyoruz. Yobazlar müstesna ki onların inançlı oldukları çok şüpheli..