bugün

ikiyüzlülüğün daniskası. ideolojine göre "allah", ne ilaca ne muayene ihtiyaç duymadan seni iyileştirebilir. çünkü seni hasta eden de o.

o halde iyileşmek için evinde dua edeceğine bu türbanlılar hastanede ne yapıyor?
din ve allah inancıyla ilgisi olmayan düşüncedir. rivavetçi zihniyetin uydurduğu bir din anlayışıdır ve sorgulamadan inanan dindarlar gibi kafalarının çalıştığını sanan ergen ateistler de inanıyor. öyle kolaycılık yok din aklını kullanmayı emreder. hastalığın allahtan geldiğine inan ve bu inanç gereği isyan etme der, hastaneye gitme demez. bilime inanma demez.
Hastaligi veren allah niye geri almiyo ehe ehe ehe..
Allaha güveniyorum hastaneye de gidiyorum o halde dindar değilim.
allaha güvenmiyorum hastaneyede gitmiyorum dindar mıyım şimdi ben kafam karıştı.
(bkz: ok kib by)
"Tedbir kuldan takdir allah' tan " sözünü bilmeyen malların olduğunu göstermiştir. Ateistler bu kadar mı gerizekalı olur ya şu başlığın saçmalığına bak.
güvenmeyen bilmez.
Mesela bu başlığı açan yazar eksileneceğini biliyor fakat başlık açıyor. Yani tedbirini almayıp takdiri Allah'a bırakıyor. Eh, sen tedbirini almadıktan sonra Allah sana neden yardım etsin güzel kardeşim? Eksilenirsin tabii. Al bir eksi de benden.
Şey ben otobanda durayım araba çarpmaz Müslümanım. lan mallar emek olmadan yemek olur mu Allaha inanirsin hastaneye gidersin elinden geleni yapar tevekkül edersin ama Takdir Allahindir. Eskiden Ateistler Zekiydi Bunlarda Iyice Mallasti liseli özentilik tohumlari sizi.
allaha güvenen dindar hastanın meyhaneye gitmesi deseydin tamam diyecektim.

allaha güvendiğim için doktora gidiyorum. çünkü doktor allahın yarattığı kainatı ve insan bedenini araştırmış. allahın belirlediği yaşam kurallarını bulmuş.
(bkz: bunu tek başına mı düşündün)

(bkz: tevekkül)
Erkekligine Güvenen Ateistin Geciktirici kullanmasi.
Gündemdeki Haberler
güncel Önemli Başlıklar