bugün

Mantığı yoktur.
olmayan mantığıdır.
Arpa suyu seviyor olabilir.
olmayan mantıktır.
günahsız eğlenme isteğidir.
alkollü bira içmenin mantığı kadar anlamsızdır.
En az normal bira içmek kadar anlamsızdır. Ulan kafa yapmak için en az4-5 tane dikiyorsun. O kadar lanet bir şey ki tadını bastırsın diye tuzlu tuzlu yiyecekler tüketiyorsun, bir de altında mantık arıyorsun. Hiç.
Reklamlarini gorunce akla gelen sorunsaldir. Alkolsuz bira bira midir? Degilse nedir? icmenin mantigi nedir?

Bence buradaki mantik bira ureticilerinin daha genis kitlelere hitap edebilmesi ve boylelikle pazar payini artirmak. Yani cep doldurmak iste. Talep oldugundan filan degil.

Surekli icilen bir sey oldugunu zannetmiyorum. icenler belki biranin tadini merak edip denemek icin iciyor olabilir. Sahsen denemedim ve denemem. Ama saclara iyi geliyormus bira canlilik ve parlaklik katiyormus, o yuzden alkolsuzunu alip saclarimda deneyebilirim yani.*
malt içeceği içmektir. tadı güzel bir kere.
alkolsüz bira eşittir, memesiz kadın.
hem manası yoktur hem de içinde çok az da olsa akol oluyo diye biliyorum.
alkolsuz bira içmenin mantığı içemiyorum götüm başım tutmuyor. ama içkili mekanlarıda severim. boş bir hava .
1-günaha girmemek
2-ergenlik(alkolsüz yazısını yazıyla kapatmak mesela)
3-tadının hoşuna gidebilme ihtimalinden ötürü denemek.
bir keresinde sırbistanda çok susadığım için koştura koştura markete gidip hızlıca aldığım biradır. koşturmamın sebebi ise 22:00 de alkol satışının yasaklanmasıdır. benim aldığım saat ise 21:57. içtiğimde soda gibi geldi tadı carlsberg. birkaç yudum içip serinleyip şişeyi direkt attım çöpe.
yav birayı lezzetli yapan alkoldür. alkolü olmayınca kim saman gibi tadı olan bir şeyden keyif alabilir ki?
bira keyfi yapan çocuk olmaktır. hoş o çocuğun içtiği büyük ihtimalle ice tea ama neyse.

https://www.youtube.com/watch?v=6NgtaR8yRow
emziren kadınlarda süt artmasini sağlar.
(bkz: alkolsüz bira adam mıdır)