bugün

Yalnizlik.
Alkolizmin tek nedeni yalnizliktir,insanlar tek basina icmeye basladiktan sonra yavas yavas alkolik olurlar
Alkolizm caresizliktir,kendini ne kadar caresiz ne kadar ise yaramaz,ne kadar elinden bisey gelmedigini dusunsukce icersin.vurursun sisenin dibine.
Alkolizm pismanliktir.pismanligin icinde yanip kul olurken sonmek icin icersin kana kana.sonra ictigine pisman olursun.
Alkolizm durmak bilmemektir.sonunu,onunu,ya da duracagin yeri bilmeden icmektir.
alkolizm yogun bakimda uyanmaktir ansizin,,hic bilmedigin bir sehirde yalniz basina ölum korkusuyla.
Alkolizm acidir,acilari meze yaparsin ickine,sek icersin.
Sek icmektir alkolizm acilari,su katmadan,buz katmadan..
ben kesinlikle karşıyım
(noolur silmeyin abi bokunuzu yiyim).
Bakiniz ictikce sakinlesenlerdenm yavs yavas sonra kimseyle d3gil tek basina olacaksin konusan adam bi sur3 sonra sacmalama evresine giriyor kacp saklanacagin yerde tek olmalisin kimse seni gereksiz sorulari ve sacma kahkahalariyla rahatsiz edmemeli kotu hissettigim icin degil iyi hissettirdigi icin tum bunlar ve her yudumda ona biraz daha mi yakin oluyorum ve ondan biraz daha nefr3t ediyorum ...mucks. Alkoliklere s3lam olsun selam olsun tum yoldaslarima . Hepinizi s3viyorum.
birtakım şeylerin eksikliğinden kaynaklanan durumdur alkolizm, eksikler kısa süreliğine de olsa doluyor alkolle, yalan değil bu fakat her geçen gün emin olun bu eksikler daha da artıyor ve doğru orantılı olarak alkol de artıyor. sonu olmayan fakat çekici bir yol bu... çekici olduğu için seçmiyoruz bu yolu galiba öyle olması gerekiyor bizler mecburuz yalnız olmaya diğer türlüsünü becerimiyoruz...