bugün

Yüksek tutarlarda olabilen para kayıpları. Hatta aileleri dahi dağıtır.

Ben gazino tipi mekanlarda kredi kartına 40 bin tl para çekenler bilirim. Sonra adam dava açsa bile bir bok ispat edemiyor. Evet.
Alkol, kumar bunlar aile dağıtır adamın hayatını bitirir. Kumara hiç bulasmayin iddia,sayısal dahil. alkolü de tadında bırakın. Hayatınızda keyif olsun bağımlılık değil. Saygılar.
sen gazino tipi yerleri biraz zor hatırlarsın hatırlasan da oralar milletin ocağına incir ağacı dikerken henüz kredi kartı kullanımı neredeyse yok idi.

ancak pavyonda maaş yiyen adamları görmüşlüğüm vardır. zararlıdır pek ala en iyisi efendi gibi sakin bir pub bulup -eğer ki içeceksen- oranın müdavimi olup sakn sakin azar azar içmektir.
içkili mekanlarda net giydirirler. en iyisi ciddi ciddi ne içtiğini bi kenara not etmek, kafamız güzel diye kazıklanacak değiliz.
içkili mekan denince insanların aklına angara gonya pavyonlarının gelmesi çok kötü. yoksa efendi efendi pubımızda içen tipleriz o kadar. kimsenin de geçirdiği yok.
akp sayesindedir.
bide şeyciler var "çoluğunuzun cocugunuzun rızkını yatırıyorsunuz bu boka"...

sanane be amına koyduğum evladı, para benim, kazanan benim kazanıyorum ki içiyorum.

sana mı kaldı sosyal mesaj verip kanaat önderi gibi gezmek.
Çocuğun çoluğun rızkını biz değil devlet alıyor.