bugün

alkol almak için bahane bulamamak ve bunu bahane göstererek alkol almak.
arkadaş çevresinin kötü olmasından. gül ile gezen gül, bok la gezen bok kokar. *
etrafındakiler alkol kıllanıyorsa bir süre sonra bu durum normal gelecektir ve o da kullanması gerektiğini düşünür.
gevşiyor insan, sorunlar küçülüyor, daha kolay gülünüyor, daha kolay katlanılıyor. uyku da daha rahat oluyor. sevmediğiniz insanlar akla gelmiyor, zkret lan denilip geçilebiliyor. sallanarak yatağa gidilirken sırıtılabiliyor.

şu an cemil çiçek'e bile katlanabiliyorum, düşün yani.
aklını by-pass etmek için.
bizim şarap içmemiz ne keyfimizden,
ne dine, edebe aykırı gitmemizden;
bir an geçmek istiyoruz kendimizden
içip içip sarhoş olmamız bu yüzden.*
neden kullanmıyorsa hemen hemen aynı sebepten.
sadece insan olanların anlam verebileceği bir konu bazıları fazla kurcalamasa daha iyi.
Bastırılmış duygularımın patlayan volkan edasıyla yeryüzüne çıkmasını sağlamak.
can çeker, el gider, açılan bir şişe birayla başlar herşey. nedeni önce arkadaş özentiliğidir, sonra tutku haline gelir, bağımlılık olur ve nedensiz yere içmeye başlarsın...
çok sever alkol kullanır.üzülür alkol kullanır.sevinir alkol kullanır.s*ker alkol kullanır.s*kilir alkol kullanır.acır alkol kullanır.ölmek ister alkol kullanır. bu ne s*kim trak iş böyle bir sınırı yok .
zevk-i sefa için.
parası vardır, içer.
böbreklerinde taş vardır, bira kullanır.
canı istediği için.
bu entrymde behzat ç.'nin eser sahibi arkadaşa selam çakıyorum, hep onlar selam çakacak değiller ya...

"çok ciddi bir konudur. hatta sözlükte tartışılmayacak kadar ciddidir. bu konuyu beşiktaş kazan'da biralarımızı yudumlarken tartışmaya davet ediyorum ilgilileri."
-içince halloluyor mu?
-hallolmadığı için içiliyor.
nedenini bulmak istemediği için.
efkar-i umumi için.
içmez ise dünya değişmiyordur.en azından içip daha katlanılır hale sokmaktır alkol almak.
hani sürekli kafası iyi olsun diyede içmez bu kişi zevkte alabilir içtiği şeyden.
sevgilisi canını sıkar lan.var mı daha ötesi?...
beşiktaş yenilirse veya yenerse...
daha rahat dans edebilmek ve yanındakini öpebilmek içindir.
alkolü motorlu taşıt zannetmesinden ötürü kullanır; zira alkol normal içilen bir şeydir.
nefes almak ve sevişmekten sonra alınabilecek en büyük hazlara sahip olduğu için.
Gündemdeki Haberler
güncel Önemli Başlıklar