bugün

tam olarak ifade etmesede buna yakın bir ifade kullanmıştır. hülya avşarın fotograflarını diger askerlere dagıtmış muhtemelen. ulan alişan ne adamsın lan sen.

[null http://www.ensonhaber.com...uttu-foto-2011-06-01.html]

hülya nın yüzüne nasıl bakacaksın şimdi.hadi tamam bende askerde az düşünmedim degil, ama en azından bunu söylemedim kimseye utancımdan.
ünlü olmanın yararlarındandır. biz götü kokan liseli çalı çırpmı kızları düşünürken adam hülya ları tuğbaları ebru ları götürüyor.
çağla şikel de olabilir.
(bkz: kanka ayağı)
ulan ben bile askerde bunu degil düşünmeyi, gelip verseydi bile iki kere düşünürdüm. ha babaannen ha hülya avşar aralarında pek fazla yaş farkı yok. alişan sen nasıl düşündün bunu. senin ben hayal dünyana ve yaşama sevincine şimdi bir şey diyecektim ama neyse.
düşünüp 31 çekecek başka birini bulamamış mı dedirtecek olaydır.
(bkz: her ne kadar olay tam öyle olmasada)
hayal ede ede hülya avşarı mı hayal etmiş dedirten bir başlık, arkadaş o kadar insan var, tabi hülya avşarın sen şimdi askerde azmışsındır demesi de cabası.
düşünce eyleme dökme özgürlüğüdür.
ali şan'ın ne kadar açık sözlü bir insan olduğunun göstergesi olan bir zamanlar gündem yaratan göndermesidir.
anası yaşındaki hülya avşar'ın resimlerine bakıp iç geçiren alişan, bizde adam sanardık bunu al işte bir kekodan ne beklersin ki.
bir zamanlar özcan deniz üzerinden dönen geyik.
ben de ornella muticiydim ama şimdi orayı karıştırayalım yaşın ortaya çıkma mevzü bakımından.