bugün

doğu ve güneydoğu'da terörle mücadele sırasında önemli görevlerde bulunan,diyarbakır'da 1998 yılında kıdemli yüzbaşı olduğu dönemde (bkz: roketler) adıyla bilinen ve uzman erbaşlar ile gönüllü erlerden oluşan özel harekat grubu'na komuta eden,elazığ'a bağlı arıcak ilçesi yakınlarında denetlemeye çıkarken elazığ il jandarma alay komutanı albay ali ergülmez'in makam aracının uzaktan kumandalı mayın ile patlatılmasıyla şehit olan kahraman yarbayımız.
kahraman yarbayımız. Hem kendisinin kahramanlığını hem de Askerlerinin kahramanlığını kanının yüceliğinden ve videoda da seslendirdiği şiirin sahibinin aşıladığı bilinçten almıştır.

Tanrı en güzel mekana koymuştur onu diğer Türk şehitleriyle beraber. Kemal burkay gibi teröristler ülkede bakanlar sıfatında karşılanırken el üzerinde tutulurken onun toprağın altında olması davasının öneminden birşey almamış tam tersine arttırmıştır

http://www.youtube.com/watch?v=hSu_PnCmOEM
nihâl atsız'ın kahramanlık şiirinin hayat bulduğu şehit yarbayımız.

allah kendisinden ve ailesinden razı olsun. mekânı cennet, ruhu şâd olsun.
Atsız'ın kahramanlık şiirini okurken yüreğindeki cesareti ortaya çıkartan büyük komutan! mekanın cennet olsun devan bizim davamızdır! bu vatan ite-çakala yem olmadı olmayacak!

görsel
kim hatırlıyor kahraman yarbayı mı? bu milletin sevdiği tek yeşil cebindekidir kandırmayın birbirinizi!
yine bugün aklıma düşen Kahramanlardan biridir kendisi. Bir gazetelere ve ekranlara bakıyorum birde bu kahraman askerin fotoğrafına ve

(bkz: utanıyorum)
binlerce kahraman türk subayından biriydi Alim yarbay!

mekanı cennet olsun emanetine ihanet edenlerden hesap soracaklar vardır elbet.
"sızlasa da gönüller düşenlerin yasından
koşar adım gitmeli onların arkasından
kahramanlık içerek ölümün acı tasından
ileriye atılmak ve sonra dönmemektir."

şehit jandarma yarbay'ımızın atsız'ın kahramanlık şiirini okurken görüntüleri: https://www.youtube.com/watch?v=ikM1ckNa6Ww

tini şad olsun, türk ırkı var olsun!

2 gün sonra uçmağa varışının 9 yılı dolacak kahraman yarbayımızın.

(bkz: unutmadık unutmayacağız)